Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Tatlım o linkler ünlü linkleri.
Sizin linkleri alıntılamıyorum, alıntı ile yanıt versem bile sizin linkleri siliyorum..

evetttttttt:lepi: bu ve bunun bi benzeri daha var o canım süpersin...hadi öptüm taltım hepinizi iyi geceler.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Pandora kız makinan ne güzel çekiyor öyle..Benimki de fena değil ama arkadaş çekti mesela fıstık gibi..Bak şu fotonda ne kadar hoş çekmiş,

Pandora kız makinan ne güzel çekiyor öyle..Benimki de fena değil ama arkadaş çekti mesela fıstık gibi..Bak şu fotonda ne kadar hoş çekmiş,

canım şimdi ayarları bozuldu kötü çekiyor makinam buğulu:gitme:
bir kere sert şekilde yere düştü ondan sanırım ..
fotolarımı eşim çekiyor amatör yani...

sumak burada o çeker hepimizi . o bu işin ustası ...
hülya sumak çeksin seni dicem ama sumak ta izmirde...boshayallersmile

He..olsun yav idare ediyoruz yine kötülemeyim fena değil çekimi..
Benim adım yar güzellik görecelidir canım..Bana güzel gelen sana çirkin, bana çirkin gelen de sana güzel gelir.Zevk-renk.
Yani bazen arkadaşlar foto koyuyor, hadi lütfen benzetin diyorlar..benzetiyorsun..yok ne alakası var falan..ıyi de ben benzetiyorum ben seni Adile Naşite benzetirim, başkası Gülşen Bubikoğluna..Ne bileyim öyle işte..Bu vesileyle iki çiziktiriyim dedim hani yanlış anlama

Son düzenleme:
Benim buraya resim koyup silmem de bir olay: evden cikarken kac kere ocagi kapiyi kontrol ediyorsam aynen o derece resimleri silip silmedigimi de kontrol edesim vardelikafadulden

kızlar kendim çekip düzenlediğim kardeşimin fotoları var delikafadulden

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…