Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Teşekkür ederim kızlar..after- before oldukaydirigubbakcemile3
Pandoş..37..Bir kaç kişi daha hintlilere benzetmişti yaa..evet evet şimdi sen hatırlattın..aslında göçmenlik var..

tatlı gacim aramızda 6 yaş var abla demicem sana,ölümüne kankayızolumunekankayizsmile
37 yaşındaki bir hatuna göre sen ,abartmıyorum çok hoşsun...
çok ta acık sözlüyüm az çok anladınız beniaklinialirimsmile
bakımlı olduğun o dişlerin renginden ve hoşluğundan belli zaten..açık söyleyeyim, kk daki nice 20 liklere taş bile çıkaracak bir hoşluk var...
ben birde özellikle 30 ve artı yaş üstünün güzelliğine ve bakımına ,kendine özenine dikkat ederim,genç yaşlarda bakımlı ve özenli olmayan yok zaten ..ama belli bir yaşın sonrası kadın kendini gösterir aslında...
ve sen bu anlamda kendini kanıtlayabilen bir hatunsun..
ayrıca kendine olan güvenine de hayran kaldım ,sende bunların ve güzelliğinin farkındasın ,bunun içinde ayrıca tebrik ederim:lepi:

Son düzenleme:
:1ninca:
Mag...msn açtım yoktun..Meydey meydey..Sana sesleniyorum...Mag..ıpek yattı mı?...Meydey...Sen napıyosun? ..Meydey..Ben saatlerdir siyam kedilerinin nasıl çiftleştiğini ve kızgınlık dönemini araştırdım nette..meydey..Msn de yoktunuz tekrar ediyorum..Bugün görüşemedik..Meydey...gününün nasıl geçti? Meydey..Alper Tunga öldü mü? ..Meydey meydey..ısız acun kaldı mı?..Karakutuya iyi bak meydey...Düşüyorum..Meydey..ıniş takımlarım yatağa düşecek gibi..Meydey...Mey..............
Mey..............................
:tek gözü burda tek gözü yatakta saç baş dağılmış ama burayı meraktan yatamayan smile:

Valla pandoram utandırdın beni..amma medhiyeler düzmüşsün..
Fizik, genetik bir şans bana..kozmetik bakım dersen ezelden beri benim huyum suyumdur..10 yaşında ilk kozmetiği kırmızı oje olan hatundan ne beklenir..

Livim tatlım..Ruj konusunda..iki foto da çok özel bir günün fotosu..
normalde plum renkler kullanırım..bir de niveanıın kirazlısı ,çileklisi gibi..haklısın..hergün koyu rujlarla gezmem yaniii...

:roflol::roflol::roflol:
kız nerden buluyon bunları...

anladım ablamcım opuyorumnanaktan
yanlıs anlamadın umarım olumunekankayizsmileo halinde guzel ama bana biraz iddalı geldigi için oyle dedim :kedi:kocaman optum

mecik.. ben senin bu mod olmanı hiç sevmedim canım yaaa..
eski hallerinden eser yok..istifa et...

Meeeciiik..istifaaaaa..Meeeciiik istifaaa..

bugun tanrıca gelmedi neden ki gögüs büyütmeyi bakımını ne konussaydık alsanaalsanasmile

mod olunca ast üst ilişkisi hiyerarsi insanı değiştiriyor lülülülülülü -tatlicadiarzu-

Tanrıça geldi gitti ya..buraya uğramamış sadece..naapçan göğüs şeysini..
Akitra hanım..

Ben onaylamıyorum büyütme işini canım yaaa..göğüs kadınlar için önemli biliyorsun..Kullanılan otlar jeller yağlar,beze filan yapar..fibrokistleri olan hanımlar için sakıncalı olabilir..her 3 kadından 1 inde varmış..Ama herzaman elle farkedilmiyorlarmış..uğraşma bence..
Dolgulularla idere et..noolcak

Hiç bişey yapmıyosun..Sorun orda zaten..
Mod dan önce böööle değildin ..şen şakraktın..
Şimdi..iyice ağırlaştın be şekerim..o işte..

yok be kuzum onun modlukla ilgisi yok, özel hayatımdaki sıkıntılar coşturmuo gönlümü bu sıralar.. yoksa ben hep aynıyım değişmem,bikaç güne toparlanırım inşopuyorumnanaktan

mod olunca ast üst ilişkisi hiyerarsi insanı değiştiriyor lülülülülülü -tatlicadiarzu-

pardon anlayamadım akitra açarmısın biraz??

bence de ....
akitra canım 80 falansa hiç uğraşma dolgulularla götür işini...zemuszemus
aaa kızlar bu arada dolgulu donlar da çıkmış ...aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…