Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

teşekkürler canımopuyorumnanaktan
ahh birde eski halim olabilsemde fiziğimde benzeyebilse ahhh ahhhh:gitme:
valla bu resimlerinde eski halinmi yeni halinmi hiç bilmem ama egzotik ve cazibelisin sengözlerimebaksanab
e bide balık etliysen yemede yanında yat :kedi:

valla bu resimlerinde eski halinmi yeni halinmi hiç bilmem ama egzotik ve cazibelisin sengözlerimebaksanab
e bide balık etliysen yemede yanında yat :kedi:

son halim canım ...çok teşekkürler..opuyorumnanaktan
balık etide denilebilir ama biraz daha fazlaca sanki,işte göründüğüm gibi yani..kaydirigubbakcemile3

ama cidden çok saolun süper geldi gece gece bu moral banazemuszemus:1hug:

laynnnnnnnnnnnnn buldumm veeeee bastummm topiğiniiiiiiiiii çık ortayaaa liv.koyunn leynnnnnnnnnn o fotolarıı yakar yıkarım dimedim mi sizeeee.yaaa kk yönetimii duy sesimii kara muart misali uçan üye simlii istiyorummmm şimdilik bbunla yetiniyimm:eek:

aa süper bir topikmiş ya bayıldım valla...
benzetmelerde süper..
buyrun bakalım beni kime benzeticeksiniz:)

[]

ikbal-gurpinar.jpg

evet yaa süper benzetmee :1shok:
özlemcim duru bi yüzün var yerimseniben

laynnnnnnnnnnnnn buldumm veeeee bastummm topiğiniiiiiiiiii çık ortayaaa liv.koyunn leynnnnnnnnnn o fotolarıı yakar yıkarım dimedim mi sizeeee.yaaa kk yönetimii duy sesimii kara muart misali uçan üye simlii istiyorummmm şimdilik bbunla yetiniyimm:eek:

kız güzel surat,liv resim eklemedikiakannehirayrıca özel nedenlerden dolayı oda eklemiyoyerimseniben

karuşturmuşum ortalığı boşunaaaa.nysee hadi beni de birine benzetin ama alıntı yapmayın silcem olur mu

meraklım evet karısılık oldu galiba neyse ....ben eklemedim fot. moto. asoda oyle =)...angelina bakıslımmmm benim ekle bekliyoruz fot.

vay anası ya ...tassın mubarek ..neyse bakıslar angelina biliyorsun sende fıstıgım soylemıstın onceden ...sagdakı fot.nı ahanda bu kıza benzettim

73584263nc1af9.png

hahaha asom saoll evt bi an benzettimm ama çok benzemioruzz:):)kızlarr siz devam edin bi sahur yapıp geliyim üst kattn yengem çağırıoo akıtmaa yapmışş oyyy.pc açıkk.kalsın gelice bakcamm.

hahaha asom saoll evt bi an benzettimm ama çok benzemioruzz:):)kızlarr siz devam edin bi sahur yapıp geliyim üst kattn yengem çağırıoo akıtmaa yapmışş oyyy.pc açıkk.kalsın gelice bakcamm.

tıpa tıp değil zaten meraklım,ama sima olarak benzettim bi angözler angeline live katılıyorumvereliniortak

X