Kızlar benim için ne olur dua edin

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
847
7
:Saruboceq:
Arkadaşlar yarın dr a gidiorum bebişin kalp atışları için duymak için sabırsızlanıyorum daha önceden bi düşüğüm olduğu için bu bebek benim için çok önemli ve çok istiyorum.
Yarın duymak için sabırsızlanıyorum ama bi yandan çok korkuyorum ya duyamazsam die
sizlerin manevi desteğine ihtiyacım var :Saruboceq: dua edin ne oluar bebişimin sağlıkla kalp atışını duyayım ve hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım

canım rabbim yardımcın olsun bebişin sımsıkı tutunsun sana inşallah....

canım dualarımız seninle .. insallah hayırlı haberlerle gelirsin doktordan ..

inşallah hayırlı haberlerle gelirsin minik bebişin sana merhaba der kalp atışının sesleriyle :Saruboceq: dualarımız seninle canım

inşallah hayırlı haberlerle gelirsin minik bebişin sana merhaba der kalp atışının sesleriyle :Saruboceq: dualarımız seninle canım

çok teşekkür edrim canım yarın akşam inşallah size güzel haberleri veririz

oyyy korkma canımmm..hayırlısıyla bu defa seninle olur inşallah bebeginn..karamsar düşünme..bi tanesi düştü diye digeride illa düşecek degil ALLAH KORUSUN....hadi bakalım git gelde habe ver bize tatlımmm...

canım çok teşekkür ederim karamsar düşünmesemde ilki kötü sonuçlanınca biraz pipirik oluyorum işte Allahın izniyle bu sefer gelecek bebişim inanıyorum ama genede ufaktan bi korku var içimde :Saruboceq:

inşallah minik kuşunun sesini duyarsın:) Rabbim her daim yanında olsun.

inşallah minik kuşunun sesini duyarsın:) Rabbim her daim yanında olsun.

İnşallah canım Allah hepimize bebişilerimizi kucaklamayı sağlıkla nasip etsin istiyen herkesede nasiplesin. İyi dileklerin için teşekkür ederim şuan Allahıma sığınıyorum zaten :Saruboceq:

ya ben cok uzuluyorum hamile arkadaslarimizin boole korkularla kendilerini uzmelerine, eminim hamile kalinca bir gun Insallah, ben de sizin gb stres yapacagim ama yine de kiyamiyorum sizlerin bu strelere girmenize. her sey cok guzel olacaktir Insallah. lutfen ilk hamileliginizle karsilastirmamaya calisin. olumlu ve guzel seyleri dusunun ve cagirin. Allaha emanetsiniz.

canım güzel dileklerin için sağol Allah sanada tez günde nasiplesin bebişini :Saruboceq:

canım dualarımız seninle inşallah bebişinin sağlıkla kalp atışını duyarsınız Allah sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin

canım dualarımız seninle inşallah bebişinin sağlıkla kalp atışını duyarsınız Allah sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin

canım teşekkürler Allahım hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucaklamayı nasip etsin İNŞALLAH :Saruboceq:

moral çok önemli zaten sakın stres yapma olumlu düşün pozitif ol allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder dikkat et kendine otururken felan yavaş otur yavaş kalk yatakta dönerken yavaş dön ev işlerinide yavaş yavaş yap kendini yorma hayırlısıyla dünyaya gelir sıkma canını

canım teşekkür ederim genelde pozitif olmaya çalışıorum ama daha önceden bi düşüğüm var die pipirikleniyorum rüyalarım hep olumlu güzel çok şükür inşallah bu sefer bebeğimi alıcam Allahın izniyle :Saruboceq: tüm işlerimi yavaş yavaş yapıorum canım hatta ev işi nerdeyse yapmıyorum gibi a.s

KIZLARRRRRRRRR
bebek 7+4 haftalık boyu 12.82 mm ve kalp atışları 120 :)

canım teşekkürler Allah hepimizin bebişini kucaklarımıza sağlıkla almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…