Kizlar Bende Hamileyim. Allahim Bin şükürler Olsun. Okuyun Kizlar.

Nurver

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
30
0
:nazar:kızlar artık bende hamilyim. bügün öğrendim. ilk tüp denememizdi, tutduğunu öğrendik. doktorum herşey ıyı dedi. kandan bakıldı. bügün transverden sonro 10 gun. ama 5 gun transveri yapıldı. kan talilim. bugun 370 çıktı, doktorum ikiz yada üçüz dedi. pazartesi tekrar kontrolum var.çooooooooooook mutluyum. buraya bende hamileyim diye yazmak okadar çok istiyordum ki anlatamam. allahım banada nasip etti ya bin şükürler olsun. allahım bütün bekleyenlre biran önce versin acayip bir mutluluk bu içimde benden başka birileride yaşıyor. :dance:çoooooooook mutluyum çooooooook. :teytey:

çok tebrik ederim arkadaşım allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün bebişlerin inşallah sımsıkı tutunur sana

:nazar:kızlar artık bende hamilyim. bügün öğrendim. ilk tüp denememizdi, tutduğunu öğrendik. doktorum herşey ıyı dedi. kandan bakıldı. bügün transverden sonro 10 gun. ama 5 gun transveri yapıldı. kan talilim. bugun 370 çıktı, doktorum ikiz yada üçüz dedi. pazartesi tekrar kontrolum var.çooooooooooook mutluyum. buraya bende hamileyim diye yazmak okadar çok istiyordum ki anlatamam. allahım banada nasip etti ya bin şükürler olsun. allahım bütün bekleyenlre biran önce versin acayip bir mutluluk bu içimde benden başka birileride yaşıyor. :dance:çoooooooook mutluyum çooooooook. :teytey:

hayırlısı olsun sağlıkla bebeklerini kucağına alır ve büyütürsün inşallah. son günlerde çok müjdeli haberler almaya başladık bende buna çok mutlu ol:1hug:uyorum.

Tebrik ederim canım a.s.
Rabbim sağıkla kucağına almayı nasip etsin :1hug:

tebrik ederim güzelim sağlıcakla Allahım kucağına almayıda nasip etsin.Darısı bizlerinde başına

hayırlı olsun arkadaşım Allah analı babalı büyütmek nasib etsin hamilelerin duaları kabul olurmuş bize de dua edermisin

canım tebrik ederim çok sevindim darısı bizim başımıza bende denizliliyim canım sen nerde oldun tüp bebekği cevap yazarsan çok sevinirim

vay vay burdada bir halay var .Evet bebekler geliyooooo. tebrikler canım ,sağlıkla ve güzel ilerleyişler.

çok tebrik ederim böyle güzel haberleri duymak bizede moral oluyor:)
Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
darısı hepimizin başına:)

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.. Herşey gönlünce olsun Allah olmayanlara da nasip etsin ve bir avazda kurtarsın....

nurver cim çok çok tebrik ederim hayırlısıyla bebişlerini kucağına alırsın inŞALLAH MEVLAM BİZEDE GÖSTERSİN İNŞAALLLLLLAAAHHHHHHH....

Maşallah gözün aydın sağlıkla al bebişlerini kucağına inşallah:nazar:

Herşey Gönlünce Olsun....sağlikla Alirsin Inşallah Bebeklerini Kucağina...

X