Kızlar ben zayıflamak istiyorum beraber başlayalım mı ?

bende sizin kilo grubunuzdayım
yani 57 altına hiç inemedim boyum 165
kilom kaç birazdan tartılıp yazarım
şuan ilk hedefim 55 , aralıklı oruc yaparak zayıflamaya calısıyorum ben de
one meal a day (omad ) cok etkili oluyordu ona basladım bugun
bakalım

Tamam canım, günlük ne yiyip içtiğini yazarsan çok güzel olur. Ben oruç tutuyorum normal. İnşallah istediğimiz kiloya geliriz

Herkes kilosunu yazarsa güzel olur. Bir tablo oluştururuz. Haftadan haftaya bakarız kimin ne kadar zayıfladığına

Anlaştık ben gün içerisinde kilomu paylaşacağım
Ben oruç tutmuyorum if yapıyorum sade kahve serbest olduğu için gün içinde sürekli şekersiz sade kahve içiyorum

Kizlar ben de katilmak istiyorum boy kilo oranı olarak yakınız. Boyum 172 kilom 65.4. Ölçüler 91-67-96. Hedef kilom 59. Oruc tutuyorum. Bugunden itibaren buraya iftarda sahurda ne yediğimi yazıcam 1 hafta sonra tartilicam
Harika, inşallah hepimiz hedef kilomuza geliriz. Hepinizin kilosunu alıyorum tablo yapacağım. Tartı günü belirleyelim

eline sağlık canım benim
tartımı da aldım kızlar en hassasından su yag ölçümü yapanlardan
salı günü kaç kiloyu hedefliyorsunuz ?
Ben aslında 61 kilo ile başladım diyete ama buraya konu açmadım. Nisanın 21inde başladım. Salıya kadar 58 olurum tahmini. Çünkü başlarda hızlı verdim. Bizdeki baskül eskilerden. Siz kaçı hedefliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…