Kızlar Belirtilerim?????

Ben normalde devam etmeye çalışıyorum adete kadar çünkü pcos var bende adetlerim düzensiz ne zaman yumurtlamaya oluyor kestiremiyorum bu kez 9 gün kala bıraktım lekelenme başladığı için
Haaa doktorum.erken sabah yapsanız spermler daha hızlı hareket ediyor dedi peki sen sabah yapıyor musun

Allah Allah bende alayım ben ağustosta beridir korunmuyorum haklisin aslinda yasin önemi yok ama.hic bebeğim olmadı ya ondan soğan içiyorum incir havucta içiyorum şuan
Ben haziranda korunmayı bıraktım ağustosta hamile kaldım ama bu vitaminin etkisi olduğuna eminim çok çabuk hamile kaldım Proxyfemin sen al 3 ay olmadan kalırsın ..

Mrb bayanlar yeni katildim araniza ayin 10 yumurtlamam oldu 9zunda iliski yasadim 11de aşırı kasık ve bel agrisi yasadim halen devam ediyor dunde gogus ve sirt agrim basladi adete 4gun var

Mrb bayanlar yeni katildim araniza ayin 10 yumurtlamam oldu 9zunda iliski yasadim 11de aşırı kasık ve bel agrisi yasadim halen devam ediyor dunde gogus ve sirt agrim basladi adete 4gun var
Al al bikaç ay dene inşallah bakalım hadi yazarsın bana da :) relaks ve stressiz olmak erek en önemlisi yalnız stres çok kötü etkiliyor vücudu bol şans

Ilk defa 2seneden beri boyle olunca sasirdim yumurtlama haftasi 4.5 kere iliski yasadim ondan merak ettim teşekkür ederim yorumunuz icin

Nadiren canım denk gelirse haftasonu ama tabi çokta denk gelmiyor
Bana doktorum bu konuda yumurtlama haftasını bilmeyenler gün aşırı yapar ama yumurtlama gününü biliyorsan peşpeşe o hafta ilişkiye gir direk demişti.. ve öyle de oldu sadece o hafta 5 kere ilişki oldu peşpeşe başka da ilişki olmadı o ay hamileydim..3 aylık oldum şu an:) ovülasyon çubuklarıyla takip etmek etkili sanki çünkü diğer türlü yorucu olur

Allah razı olsun canım
Eşine de solgar Arginin veya selenyum içir.. sperm hareketini hızını artıyormuş ben çok araştırmacı olduğum için ona bile vitamin almıştım halbuki hiç ihtiyacımız yoktu amaç işi hızlandırmak 5-6 ay uzamasını istemedim ben. Umarım yardımcı oldum öpüyorum :))

Ayy Allah im senden razı olsun haklisin vallah insan öyle araştırıyor bakıyor soruyor peki sen bunları doktora söyleyip sonra mi kullandın çünkü ben soğan kürü incir havuç kürü kullanıyorum.ayretten şeker ilacı glifor falan.aljyroum

Canım doktor verdi proxyfemini .. hamileliği kolaylaştırır içinde inositol var yumurtalıkları güçlendiriyor dedi ayrıca çok zengin vitamin dolu içeriği 1300tl aldım.. eşim için doktora gitmedik bi sıkıntı yok ben keyfi araştırarak L-Arginin aldım sporcular bile kullanıyor kan dolaşımını hızlandırdıgı için sperm sayısını artırıyor.. kadınlar kullanırsa da uterusa giden kanı hızlandırıyor hani tek etkisi bu .. kötü bişey değil sen devamlı kür kullanmayı bırak bekle bazen ters etki yapar sadece vitamin iç zamana bırak relaks ol düşünme yani… kendin de araştır tabi :)

Hee bende alırsam bu seninkinden kullandığım inofolic combiyj birakicak miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…