kızlar bebişimin videosu....izleyin..

decebe

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
47
0
41
kızlar dün doktora GİTTİM VE BEBİŞİMİN VİDEOSUNU ALDIM.. HARİKA BİŞİ YAAAA...

[youtube]wGtQ8NIdaDE[/youtube]

cok tatlıymıs yaa :)
o ellerını yerım onuuuuunnnnnnnnn :)
allah tamamına erdırsın canım kucagına aldıgın gunlerıde gorursun inşaallah :)

çok saolun.. hele neler daha yaptıda alamadık kayda.. sırtını nasıl dönüyor .....ellerini oynatıyor dimi yaaa... kurban olurum ona ben...

ay canim nekadar güzel bisey yaa bebisi böyle görmek.allah tamamini erdirsin canim

Çok şirin maşşallah canım sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah senin bebiş dansçımı olcak ne çok hareketli :dance::dance::nazar:

allah bagislasin canim anali babali buyutsun ...cok hareketli masallah...

Deniz çok tatlı yaa.kız mı erkek mi bilmiyorum ama süslü bir şey olacak.Ay karşısında saç düzeltiyor poz veriyor gibi geldi bana.Bu görüntüyü muayene sırasında hemen yakaladınız mı yoksa biraz beklediniz mi?Hareketlerini hissedebiliyor musun?Ayy iyi ki koymuşsun videoyu.Benimkini en son 12. hafta biterken görmüştüm.Çok özledim çok merak ediyordum bu haftaki görüntüsünü. Seninki sayesinde bir fikrim oldu en azından.İyi oldu.Allah bağışlasın canım maaşallah.

evet sanki süslü olacakmış gibi geliyor banada.. evet canım baya bekledik çekebilmek için.. sırtını dönmüştü bize göstermiyordu kendisini..hala cinsiyetini bilemiyoruz.göstermedi daha...çok merak ediyorum pipisimi var pıtışımı var..:dance::dance:

yerim ben onu kıpır kıpır maşallah cinsiyeti neydi acaba?maşalllah Allah tamamına erdirsin tüm hamişlerin...

ay canım benim maaşallah.. bende iki gün önce girdim boyutlu ya benim kızımda sürekli bacak bacak üstüne atıyo durmadan başını kaşıyor..o görüntüleri sizinle paylaşmayı çok istiyorum ama eşim kesinlikle izin vermiyo onu ikna edersem sizde benim yaramazın o hallerini görürsünüz bide bizim ufaklık ikide bi bacağını açıp cinsiyetini gösteriyo bize:))

yeni açıldı canım maşallah allah nazardan korusun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini

ayyyy ben o minicik boddiyi yerim benimkide bööleydi kıpır kıpır bi hissetmeye başlasak kim bilir nasıl güzel bir duygudur allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin sanada hepimize de inşallah

X