kızlar bebişimin videosu....izleyin..

o hareketlerini sen hissediyomusun canım sürekli?? nasıl bi mucizedir bu yaaaa

Maşşallah canım ya,Allah nazardan korusun:nazar:
çok tatlı bende 3 haftadır goremıyorum bebisimi 11 eylul de gorucem ınsallah
nasılsın nasıl gecıyor bu donemler bende hıc bır sey yok eskısınden bıle ıyı hıssedıyorum kendımı sanada oylemı oldu canım ?

Maşallah Canim Ya Ne Hareketli Bebişin Kipir Kipir .hayirlisiyla Kucağina Aldiğin Günleride Görürsün Inşallah..

maaşallah yaaa. ama ben yakaladım galiba. görüntünün başlarında pipisini gördüm:)) bi de hissettim yaaa. erkek olucak. neyse sağlıklı olsun da dimi canım. allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. çok güzel bi duygu yaaa.

ya bende cok merak edıyorum ama benım bılgısayarda acılmıyo nıye acaba üf bende ızlemek ıstıyorum canım bebısını

hareketlerini daha hissedemiyorum ama attığını hissedeiyorum.. onu ilk gördüğümde ağladım.. hareket etmesi benim için yaşama nedenim.. bende erkek gibi hissediyorum ama belli değil daha.. çok inceledim videoyu ama göremedim.. sizce ne olacak.. kurban olur annesi onu verene...oyyyy oyyyy

bak ben sana söylüyorum, bebişin erkek. sen de öyle hissediyosan çünkü gerçekten hissediyosun. ben de hissetmiştim. hatta baya bi göstermemişti bizimki pipisini:)) herkes o zaman kız falan dedi de. ben de o kadar emin bi şekilde erkek diyodum ki, herkes gülüyodu. ben gerçekten öyle hissediyodum çünkü. sağlıklı olsun da cinsiyeti nolursa olsun. yerim ben onu yaaa. maaşallah nasıl da hareketli

Cnm Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah, bakalım cinsiyeti ne olacak bu senin yaramaz bebişinin.Allah gönlüne göre verir inşallah.

Allah bağışlasın. Ben de sürekli doktorda olmak istiyorum sırf bu yüzden :)

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar.. ayy daha hissedemiyoruma ama çok sabırsızlanıyorum..suan karnım bayağı büyüdü.. belli artık hamiş olduğum.. 15 gün sonra tekrar gidecem.. bakalım o zaman kaç gram olacak.. suan 145 gram.. yani yarım margarin paketi kadar yerimsenibenyerimseniben:emir_bebek::emir_bebek:

X