Kızlar bebişimin bugün doğumgünü

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
merhabalar bebeğim biricik kızım bugün 4 yaşına giriyor ve ben çok mutluyum allahım ona uzun ve sağlıklı ömürler versin iyi ki doğdun meleğim:dance:

Mutlu yıllar bebişine allah uzun ömürler versin hepinize birden :)

merhabalar bebeğim biricik kızım bugün 4 yaşına giriyor ve ben çok mutluyum allahım ona uzun ve sağlıklı ömürler versin iyi ki doğdun meleğim:dance:

allah saklasin kizisin cok seker.cok guzel sihatli bi omru olmasini dilerim.hersey gonlunce olsun kizinin.canim benimde uc yasinda bi oglusum var insan ogun kendini dunyanin en mutlu insani hissediyo.tarifi olamaz bu duygunun.cok guzel uzun bi omur gecirirsin insallah yavrunda.bide dusun yiolllar once onu ne acilarla bugun dogurduk.a.s.

kızlar çok teşekkür ederim benim duygularıma ortak oldunuz Allah bebişlerimizi bize bağışlasın temennileriniz beni çok mutlu etti

allah bagıslasın sonsuza dek zun ömürler versin ben kac aydır yoktum bebek buyutuyorum bır yandanda calısıyorum tekrar dondum benımkıde cok yaramaz oldu kız olmasına ragmen neyse bolbol gorusuruz mutlu yıllar bebısınede :)

küçük kızına mutlu yıllar diliyorum canım güzel saglıklı günler onun olsunhep mutlu olsun

Konu sahibi ve bölüm sorumlusu arkadaşımın dikkatine;
Konu Ocak Annelerinden-İlgili bölüme taşınmıştır
Sevgilera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…