Kizlar...Bebeklerinizin uyku duzeni nasil?

valla benim ogluma her gece saat 8 de banyo yaptirip uyutuyorum..sonra gece 2 de kalkiyor..nasil saat gibi uyaniyor onu bilmiyorum..cok alisti..sonra 4 te tekrar kalkio sonra 6 da kalkio..bi daha ve 8 de son kez kalkio..gun icinde max 1 saat dalio uzunluk olarak..ama geceki ilk uykusu beni de dinlendiriyor..ben de en gec 9 da uyuyorum tavuk gibi..:)))))

benim oğlum da 2.5 aylık gece 11 gibi uyuması için yatırıyorum 1 saat sonra kalkıyor . emiyo tekrar yatıyı sonra 5 de uyanıyo emiyo altını değişiyoruz. sonra başlıyoruz . 5. 30 6.00 7.00 saat başı ciyak ciyak malum bende de 3 çocuk yorgunum gözlerimi zor açıyorum gündüz de öyle aman aman bi uykusu yok yalancı emzik almıyo meme ağzmda dursun istiyo bi düzene girebilseydik artık .

cnm her gece yıkıyorum demişsin. havalar soğudu hergün yıkamak sakıncalı değilmi???
ben 40 gün hergün yıkadım. şimdi 3 günde yıkıyorum.

22-22.30 gibi bayılarak uyuyor sabah 05.30 gibi kalkıyor mama yiyor 9.00 da kalkıyor yine mama yiyoruz ve 11 e kadar uyuyor. sonra akşam aynı saate kadar toplam 1 saat ancak uyuyor. ama ben memnunum geceleri uyuması benim de dinlenmeme ve kendime zaman ayırmamı sağlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…