Kizlar...Bebeklerinizin uyku duzeni nasil?

valla benim ogluma her gece saat 8 de banyo yaptirip uyutuyorum..sonra gece 2 de kalkiyor..nasil saat gibi uyaniyor onu bilmiyorum..cok alisti..sonra 4 te tekrar kalkio sonra 6 da kalkio..bi daha ve 8 de son kez kalkio..gun icinde max 1 saat dalio uzunluk olarak..ama geceki ilk uykusu beni de dinlendiriyor..ben de en gec 9 da uyuyorum tavuk gibi..:)))))

benim oğlum da 2.5 aylık gece 11 gibi uyuması için yatırıyorum 1 saat sonra kalkıyor . emiyo tekrar yatıyı sonra 5 de uyanıyo emiyo altını değişiyoruz. sonra başlıyoruz . 5. 30 6.00 7.00 saat başı ciyak ciyak malum bende de 3 çocuk yorgunum gözlerimi zor açıyorum gündüz de öyle aman aman bi uykusu yok yalancı emzik almıyo meme ağzmda dursun istiyo bi düzene girebilseydik artık .

valla benim ogluma her gece saat 8 de banyo yaptirip uyutuyorum..sonra gece 2 de kalkiyor..nasil saat gibi uyaniyor onu bilmiyorum..cok alisti..sonra 4 te tekrar kalkio sonra 6 da kalkio..bi daha ve 8 de son kez kalkio..gun icinde max 1 saat dalio uzunluk olarak..ama geceki ilk uykusu beni de dinlendiriyor..ben de en gec 9 da uyuyorum tavuk gibi..:)))))

cnm her gece yıkıyorum demişsin. havalar soğudu hergün yıkamak sakıncalı değilmi???
ben 40 gün hergün yıkadım. şimdi 3 günde yıkıyorum.

22-22.30 gibi bayılarak uyuyor sabah 05.30 gibi kalkıyor mama yiyor 9.00 da kalkıyor yine mama yiyoruz ve 11 e kadar uyuyor. sonra akşam aynı saate kadar toplam 1 saat ancak uyuyor. ama ben memnunum geceleri uyuması benim de dinlenmeme ve kendime zaman ayırmamı sağlıyor.

X