kızlar bebek sayısı 3ten 2ye indirilenler var mı yardım lütfen!!!

kızlar ya bana da redüksiyon dedi doktor bir de benim çok sorunlu oldu düşük riskim fazla..ve üçüz hepsinin de kalbi atıyodu bugün gördük....napacağımı bilmiyorum ama üçünede bişi olur diye çok korkuyorum...

xxnilx durumlarımız neredeyse aynıymış canım ben de 52 kiloyum rahimde de hafif eğrilik var gerçi doktorum bunu sorun etmiyo ama.....galiba bia kesin yaptırıcaz 12 haftalık falan olunca düşünüyo doktorum...senin durumun ne şu an....bebekler arayı biraz kapattı mı benimkilerde 1 hafta geriden geliyodu geç gelişiyodu am doktorujm dün kalp atışlarını görünce önemli olan kalbinin atmasıydı dedi...rahatladık o yönden...

Merhaba kulube ben bugün üye oldum. başımdan geçenleri anlattım okuma şansınız oldumu bilmiyorum. ama benim dördüzlerim vardı. bebek sayısını ikiye düşürünce hepsini kaybettim. dr. ile konuşup tüm detayları öğrenmenizi tavsiye ederim. araştırma yaparsanız 3 üz bebek doğuran bir çok kadın var. çoklu testleri sorun derim .

neyse bu daha iyi geldi:))))))))))))))))allah bağışlasın.....

Son düzenleme:
sena şu an beklemedeğim geçen hafta edi doktor bunu bana o zaman 8 haftalık hamileydim aa bebekler 6 haftalık gibiler dedi iki hafta geriden gidiyor bende o gü çok ağladım üçüz olduğuna sevinemedimki ben biliyordum böyle bişi olacağını rahmim küçükktü ikiz bile bende tehlikeli erken doğum rsiklerim varken şimdi beklemedeyim perşemde gitcem ulstrsna girecem bakalım bilgi veririm ama çok zor yaaa redksiyon yapılan arkadaşlarn sağlıklı hamileliklerinin devam ettiğini görünce ben çok mutlu oluyorum ayrıca redüksiyon yapmak %5 riskli ise hamileliğe 3 çüz olarak devam etmek %30 riskli

arkadaşlar l yıl önce gelinimizin üçüzleri vardı düşük tehlikesi olduğu için birine işlem yapıldı 2 olarak devam etti ama 5 aylıkken düşük yaptı. bu yıl tekrar hamile ve yine 3 tane idi düşük tehlikesi olduğu için birine işlem yapıldı şimdi 7 ayın içinde doktorlar herşeyin normal olduğunu söylüyorlar hatta bugün şeker yüklemesi yapılaçaktı bizde dua ediyoruz sonucu iyi olsun diye ama çokda korkuyoruz bir aksilikle karşılaşırız diye allah herkezin yardımcısı olsun

Canım 12 haftalık olunca yaptırıcaz bız sen naptın?

merhaba bende rediksiyon yaptırıcam şuan 11 haftalığım 2 haftaya işlem yapılıcak biz kesin kararımızı verdik çünkü riskleri çok fazla açıkçası ben ikiyi taşımakta bile çok endişeliydim bence çok duygusal davranmamak ve kararlı olmak gerekiyor

onun dışında rediksiyon yaptırp 25 haftada ikizlerini kaybedenler ornek verilmiş evet bu ornekler asla rediksiyon olduğu için bebeklerini kaybetmemişler bunu bilin çünkü eğer redüksiyonla ilgili bir duşuk olacaksa işlem sonrası 2 hafta içinde oluyormuş sonrası için risk yok aa evet var ama her ikiz gebelikte olduğu kadar var

bu bence birazda maddi olanak meselesi çünkü üçüzlerin yeni doğan bakımı çooook maliyetli orta halli bir ailenin karşılayabliceği gibi deği aa tabi üçüz doğurup hiç küveze girmeden haftasında doğuranlarda var onlarada 41 kere maşşallah

sanada tavsiyem işe takvimindeki 3 bebeği ikiye indirmekle başla eğer bu işlemi yaptırıcaksan kendini ikize odakla yoksa yok yere çok uzuntu çekersin işlemi yaptırıcak arkadaşlara tavsiyem ilk once bu işleme psiklojinizi hazırlayın bebeklerinizi ikiz olarak kabul edin onları oyle sevin ki işlem sonrası bunalıma girmeyin buda çok onemli bence diğer bebeklerin sağlığı için

Son düzenleme:
mantıklı düşünüyorsun sanırım bende istem dışı ikiz olarak görüyorum hala çünki 8 haftaya kadar ikiz biliyordum 8, hafta üçüz oldugun öğrendik tabiki sevinemedik isterdikki havalara uçalım ama imkanlar el vermiyor maddiyatı geçtik kendi riskleri ve bana olan riskleri bende artık duygusal yaklşmıyacağım 12 haftayı bekliyorum benimde tek korkum tabiki diğrlerinede zarar vermek riski ama öylede riskli böylede devam ettirsem %50 riskli hepsi işlem le sonlandırsam % 3 hakkımızda hayırlısı....

mantıklı düşünüyorsun sanırım bende istem dışı ikiz olarak görüyorum hala çünki 8 haftaya kadar ikiz biliyordum 8, hafta üçüz oldugun öğrendik tabiki sevinemedik isterdikki havalara uçalım ama imkanlar el vermiyor maddiyatı geçtik kendi riskleri ve bana olan riskleri bende artık duygusal yaklşmıyacağım 12 haftayı bekliyorum benimde tek korkum tabiki diğrlerinede zarar vermek riski ama öylede riskli böylede devam ettirsem %50 riskli hepsi işlem le sonlandırsam % 3 hakkımızda hayırlısı....

benim dr um işlem riskini yüzde 6 olarak soyledi hoş çok onemli değil ben şoyle duşunuyorum şurda oturduğumuz yerde bile yüzden 15 riskimiz var zaten yani hiç onemi yok bence bu risk oranlarının ben rediksiyonla duşuk yapanada rastlamadım hayırlsı kaderde varsa diycek birşey yok

evet ALLAH yardımcımız olsun bu aralar sürekli rüyalarımda bir bebek görüyorum ve kararlarım anlık değişiyor bu işlem olana kadar böyle olacak sanırım

Herkese merhabalar, bana da redüksiyon işlemi uygulanma ihtimali var eğer bir mucize olup kese kendiliğinden yok olmazsa tabi. merak ettiğim işlemi yaptıran arkadaşlar işlem hakkında (bildiğim kadarıyla karından iğne ile yapılıyormuş) yani acılı, ağrılı olup olmadığı ve maliyeti hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden herkese teşekkürler....

bu konu çok hassas ben de çok merak ediyorum bu işlemi yaptıran arkadaşlar nasıl ne şekilde ve kacıncı haftada yapıldı ?? bilgi verirmisiniz

X