kızlar bana yardımcı olun lütfen.....

Kaçmak nedir yahu daha yaşın kaç bekle aceleniz ne . Ben eşimi 17 yaşımda tanıdım 25 yaşında evlendik . Bekle seninde bi yaşın otursun . Çalışın birikim yapın zmanı gelince aileniz de ikna olur . Kaçma sakın. Karşı tarafında kolayına gelmiş kaç der tabi

Önce sağlam bir birey olun. Evlat gelin eş vs. Olmaktan daha önemli. Verdiğiniz kararlari kimse sorgulayamasın doğru mu diye. Sonra zaten kimse size ne yapmanız gerektiğini söyleyemez.
bende öyle dıyordum ama benden cok aılem karısıyor maalesef suan da ısteyenler oluyor ben ıstemedıgımı söyluyorum sırf mamur ıstıyolar kı bu cocukta memur degıl dıye ıstemıyolar uzak durdular ısı saglam degıl dıye

Önce sağlam bir birey olun. Evlat gelin eş vs. Olmaktan daha önemli. Verdiğiniz kararlari kimse sorgulayamasın doğru mu diye. Sonra zaten kimse size ne yapmanız gerektiğini söyleyemez.
yok ben kaçmam ben kacack olsam coktan kacardım cunku aılesı bayaga zorladı cocukta kacmamı ıstemıyor bız hersey guzellıkle olsun ıstıruz ama bakalım hayırlısı artık..

aılemı hala ıkna etmek ıcın ugrasıyor cokta ugrastı ama artık o da ustune gıtmemeye basladı cunku bayaga zorladılar olmayınca olmuyor maalesef bızde zamana bırkalım dedık aılemın basta ıstememe sebebı meur ıstıyolar

yok ben kaçmam ben kacack olsam coktan kacardım cunku aılesı bayaga zorladı cocukta kacmamı ıstemıyor bız hersey guzellıkle olsun ıstıruz ama bakalım hayırlısı artık..
Sabredin bekleyin her şey zamanında güzel .

Kaçmak nedir ya? Bu devirde.

kaç yaşındasınız, meslekleriniz ne? Aileniz neden istemiyor?
21 yasındayım ben muhasebecıyım cocuk kendısı zaten benımde kacmaı ıstemıyor ama benım aılem de cok zora kosuyor yanı ısteklerı cok fazla karsı taraftan bılmıyorum napcamm

Neden istemediklerini yazsaydınız ona göre daha doğru yorumlar gelirdi
sırf işi saglam olmadıgı ıcın yanı calısıyor bir şirkette ısıde guzel orda ama benım aılem memur yanı devlete sırtı dayalı bırısını ıstedı hep o yuzden aılesı de bıraz sıkıntılı babasından yana

Hiçbir erkek ailenizden daha iyi O-LA-MAAZZZZ. Aklınızı başınıza alın! O sevdiğiniz erkek dünya iyisi de bir tek aileniz mi kötü? Eş, sevgili, erkek bulunur ama aile bulunmaz yapma daha küçüksün oku, eline mesleğini al, sırf seviyorum diye hayat köreltilmez aileni dinle. Seni doğuran ana, büyüten baba sözünü çiğnemek çok mu cazip geliyor size? Belki bir eviniz bile olmayacak evlendiğiniz de kaynana,kayınpeder ile yaşayacaksınız zorunuza gitmeyecek mi ailenizin boynunu büküp arkanızda bırakıpta gittiğiniz el evinde eşinizin ailesine hizmet etmek? ÖNCE SİZ ÖNCE SİZİN AİLENİZ SİZE KAÇ DİYEREK BENCİLLİK EDEN ADAMA SİZ DE BENCİL OLUN MADEM SEVİYOR SİZİ HODRİ MEYDAN ÖNCE SİZİN AİLENİZİ MUTLU ETSİN, MEMNUN ETSİN, İKNA ETSİN kolay olanı yapıp kaç demek kolay. Yapmayın sadece bunu söylüyorum size çok pişman olursunuz biraz aklınız varsa dinleyin buradakileri.

21 yasındayım ben muhasebecıyım cocuk kendısı zaten benımde kacmaı ıstemıyor ama benım aılem de cok zora kosuyor yanı ısteklerı cok fazla karsı taraftan bılmıyorum napcamm
Bu yaşta evlenip ne yapacaksın yasin küçük gerçekten. Biraz daha tanıyın birbirinizi o süreçte ailen de yumuşar belki.

Sabredin bekleyin her şey zamanında güzel .
ınsallah tesekkur ederım
TESEKKUR EDERIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…