kızlar bana yardımcı olun lütfen.....

nurbuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
10
2
25
kızlar merhaba benımde aılem konustugum cocugu ıstemıyor 2 yıldır beraberdık ısler cıddıye bınınce söz taktık ama hıc ıstemedıler ben hep yalnız basıma ustesınden gelmeye calıstım. neyse aıleler geldı tanıstı ısteme oldu ondan sonra aıleler anlasamamaya basladı. ayrıldık ve hıc görusmuyorduk konusmuyorduk hıcbır sekılde ama ıkımızde hala bırbırımızı sevıruz 2 yıldan sonra dun benım yanıma geldı berbaer oturduk ve cooook özlemısım hala da sevıyorum ama aılem ıstemıyor karsı tarafta kaç dıyor ama ben hersey guzellıkle olsun ıstıyorum nasıl yapcam bılmıyorum benım aılem hıcbır sekılde ıstemıyor ama karsı tarafta bır sıkıntı yok lütfen bana da yardımcı olun nasıl yapcam bır tarafta aılem bır tarafta sevdıgım var ortada kaldım ben..... ((

Yaşlar??
Kaçma. Sevgili bulunur aile bulunmaz. Kaçarsan değersiz gibi görünürsün arkanda kimsen yok gibi. O evden allı pullu gelinlikle çıkacaksın.

Yaşlarınız kaç?
Meslek sahibi mısınız? Hadi kaçıp gittiniz nerede yaşayacaksınız? Eviniz düzeniniz vs nasıl olacak? Bide bu işler sadece sevgi ile olmuyor. Bu adamdan tam emin misiniz orası da var. 2 yıldır gorusuyorsuz diyorsunuz iyi guzel ama yan yana ne kadar vakit gecirdiniz? Sonucta disarida olmakla ya da sadece mesajla bir iliski yürütmek başka bir şey, aynı eve girmek başka bir şey.

Kaçma konusahibi değerin olmaz.Ne demek karşı taraf kaç diyor aileni ikna etmiyor.Sakın seviyorum aşığım diye gitme

21 yaş yazıyor profilde.
Ailen hakli.
2 senedir de görüşmüyoruz yazmışsın.
O zaman da yaş 19 muş..
Yavrum senin okulun, egitimin, hedefin, arkadaşın, isin, gücün yok mu?

Kaçmak gibi bir ihtimali düşündüğünden çıkarmalıydık zaten 25 yaş altı ve okulla işle alakası olmayan bir kızcağız olduğunu.

Büyükler istemiyorsa vardır bir bildikleri tekrar sakin kafayla düşünün..Evlilikte bir süre sonra o eski aşık haller bitiyor geriye o zamanında görünmeyen sorunlar kalıyor ve keşke diyorsunuz benim gözüm aşktan kör olmuş...

Kaçmak gibi bir ihtimali düşündüğünden çıkarmalıydık zaten 25 yaş altı ve okulla işle alakası olmayan bir kızcağız olduğunu.

Boşluktan.
O yaşta insan enerjisini doğru kanalize etmediğinde böyle saçmalıyor.
Kesinlikle ergenlik 24-25 yaşlarında bitiyor bir çok insanda
Şu durumu başka türlü açıklayamıyorum.

Kaçmak nedir ya? Bu devirde.

kaç yaşındasınız, meslekleriniz ne? Aileniz neden istemiyor?
ben muhasebe ısı yapıyorum 21 yasındayım aılemın ıstemem sebebı cocugun annesı yok babası da 6 7 kes evlenıp ayrılmıs dıye bıze göre degıller dedıler cocugun öz annesıde bırakıp gıtmıs babannesı bakıyor ıkısı kalıyor....

ben 21 yasındayım o da 25 yasında söyle bız sözlüyken hersey ayarlamıstık ama aıleler anlasamayınca olmadı bızım nerdeyse hergunumuz beraberdı ayrı gunumuz yoktu dıyebılırım söyle kacmamı kendısı ıstemıyor aılesı ıstedı benım aılem bayaga zor kostu onlara yanı ısteklerı cok fazlaydı suan da da hıc ıstemıyolar ben muhasebeciyım o da şirkette calsııyor

Karşı taraf kaçmaya teşvik etmeye çalışıyorsa güvenilecek bir aile değil! Söz konusu kendi evlatları olsa hemen "kaç" demez kimse, kıyamet kopar. Hem hiç düğün müyün ev yok. Mis kafa rahat. Burda konularda kaçan bir kız vardi. "eşi" annesinin evine getirmişti (güya ev ayıracakti). Sen o konuyu bir bul ve oku! Benim bir kuzenim kaçtı. Kaç sene oldu ailesi ile arası düzelmedi. Babası bu arada vefat etti. Bence buna hiç bir erkek değmez. Ailenizin rızasını almaya çalışmalari lazım. "kaç" diyorlar birde. Eminim yasin çok genç

Kaçma sakın,ilk fırsatta kendin geldin der karşı taraf ,yani sevgiliniz sizi gerçekten istiyorsa ailenizin rızasını kazanmalı yok öyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…