Kızlar bana yardım!??

Hamile miyim?

• Evet

OY: 4 80,0%
  • Hayır

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5
Ben anlamadım hamile oldgun halde mi adet gordun? Yazını bikaç defa okudum ama sorun bende sanırım son birlktelik 14 nisan yazmssn 30unda adet oldm yazmssn cnm sonuc ne peki? Bnmde adetim 21.gunde oldu erken oldu yani o yuzden arastyorm su an merk ettm

İnşallah cnm geç döllenme olsun inşallah,kimyasal falan derlerse çok üzülürüm. Hiç ckmasa neysede smdi biliyorum ki varms benmleyms

cnm naptin regl oldun mu?
dikkat et kendine 2 gun sonra tekrarlat artma varsa senledir bebis

Sonucun 4,36.çok üzgünüm

Ben anlamadım hamile oldgun halde mi adet gordun? Yazını bikaç defa okudum ama sorun bende sanırım son birlktelik 14 nisan yazmssn 30unda adet oldm yazmssn cnm sonuc ne peki? Bnmde adetim 21.gunde oldu erken oldu yani o yuzden arastyorm su an merk ettm
Evet cnm kimyasal gevirmisim malesef

Üstüne kısa surede kalrsn cnm hep öyle olur.bnm eşim temmuzda gelecek o zmna kadar beklycem

Spiral kaymasi sonucu olusmus yok canim daha eylul ufak bende dogum kontrol hapina basladim nasip degilmis.
Aynen kuzum.istedk mi olmak bilmez :) NYSE sağlık olsun bnm bu kask agrmda herhalde adete kadar sürecek .adetmde sancılı gecerms bi arkadaşım söyledi geçen ay olmus o da

Aynen kuzum.istedk mi olmak bilmez :) NYSE sağlık olsun bnm bu kask agrmda herhalde adete kadar sürecek .adetmde sancılı gecerms bi arkadaşım söyledi geçen ay olmus o da

bu ay evet benımde ogle oldu sureklı majezikle ayakta kaldım kanamam da fazla oldu pıhtılı sekılde.
eylulum buyusun kardes istiyoruz esımde bende ama eylül daha 10 aylık :)

Dur cnm az dha buyudun.kız 10 ay mi oldu ya neler yasadik vay be

Vay canına ya Fatoş beren vardı o dönem benm whatsapp imda var.gorusuyoruz hala oğlu oldu.yaşım büyük falan diodu benden önce kaldı valla hatta doğurdu.sağolsun hep yazisioz bi seneyi geckindir kahrımı cekio :)

X