Kızlar bana yardım!??

Hamile miyim?

• Evet

OY: 4 80,0%
  • Hayır

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5
cnm supheli demis ama deger olmadigi icin yorum yapamiycam p.tesi degeri gorelim hala test yapiomusun koyulasma varmi
Bugünde yaptm.5 dk da böyle oldu.adet olacak gbi belim ağrıyor omur iligm ağrıyor boynumdan aşağı kadar

Eklentiler

• IMG-20160508-WA0002.jpeg
    IMG-20160508-WA0002.jpeg
    29,2 KB · Görüntüleme: 123
Kan verdim kızlar.sonucu 6,5 gbi arayıp bildirecekler.Allah büyük uzulur muyum bilmiyorum.sanki kendimi olumsuz sonuca hazırlamış hissediyorum.aklımda içimde pozitif çıkacağına dair bi umut yok. Belki de Rabbim veriyor bu olumsuzluk hissini bana yikilmamam için.herşeyin hayırlısı ben dua mi ilettim emanetimde hükmüm de artık yaradanda...

Kan verdim kızlar.sonucu 6,5 gbi arayıp bildirecekler.Allah büyük uzulur muyum bilmiyorum.sanki kendimi olumsuz sonuca hazırlamış hissediyorum.aklımda içimde pozitif çıkacağına dair bi umut yok. Belki de Rabbim veriyor bu olumsuzluk hissini bana yikilmamam için.herşeyin hayırlısı ben dua mi ilettim emanetimde hükmüm de artık yaradanda...
valla heyecanla takip ediyorum gelişmeleri. Ama içime hamile olduğun hissi doğuyor. hayırlısı bakalım

Kızlar sonuç ckti 14,5 :KK43:.geç döllenme olabilir diyorlar .son ilişki 14 nsan olabilir mi

Poliklinikte ki bayan geç döllenme olabilir dedi.bide bel agrim çok ama :KK43: pfff

X