Kızlar bana yardım!??

Hamile miyim?

• Evet

OY: 4 80,0%
  • Hayır

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5

Nutla

Güneşi zaptedeceğiz,güneşin zaptı yakın ✌
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
2.880
2.227
32
Kızlar nisan 5 te sonra nisan 30 da regly oldum.yani erken oldum normal dongum 27-28 gundur 25.günde oldum.ovulasyon tahminen 16-17 son birliktelik 14 nisan.salı günü kaşık batması yaşadım acabaya dustum test yaptım.silik ckti aynı gün bi tane daha yaptım oda silik.sonra ertesi gün yani 3 numara ilk idrarla yaptm cook silik.bu sabah ilk idrarla yaptgm 4 numara.bu akşam yaptığım 5 numara.resmi atıyorum.bide dünden beri ayaklarım usuyor adet olacak gibi bel agrim var ama az.ayakta kalınca çok artıyor.birde bugün iki kez karnıma kramp girdi bıçak saplanır gibi ama saniyelik bseydi.göğüs hassasiyeti falan yok.büyüme şişlik falanda anlamıyorum valla.sizce gebe miyim?pazartesi kan vercem haftasonuda test yapcam.adetim iki gün kırmızı kahve sümüksü kanama akıntı şeklinde idi.dune kadarda pembe kahve akintim vardı bugün bitti.hatta testleri de farklı markalar la tekrarladim
IMG-20160505-WA0039.jpeg
IMG-20160505-WA0033.jpeg

Bu testlere gore hamilesin ama kan vermek icin pazartesiyi bekleme bence yarin ver ona gore cikarsa dikkat edersin dra gidersin

Testlere gore hamilesin ama kesin sonucu kan testiyle alacaksin hayirlisi olsun insallahh :)

Kızlar ancak pazartesi gidebilirim kan vermeye yoksa bekler mym hiç. 2,5 senedr bunu bekliyorum :KK43:

Ayni marka ile btanin yukselisini takip edebilirdin farkli marka da beta hcgnin hassasiyetleri degisiyor bence hamilesin madem beklemek istiyorsun beklerkende dikkat et cnm

Kız beklemek istemiyorum el mahkum.mecbur bekliyorum ama bugün kan verme durumum olabilir.şuan devrekteyim İstanbul da 6 gbi olcam.belki verebilirim

Farklı markalar hepsi yaniltmaz herhalde diye dusundum iki testimdha var aynı marka son testten.onları da yapcam bugün kan veremezsem haftasonu

Kızlar nisan 5 te sonra nisan 30 da regly oldum.yani erken oldum normal dongum 27-28 gundur 25.günde oldum.ovulasyon tahminen 16-17 son birliktelik 14 nisan.salı günü kaşık batması yaşadım acabaya dustum test yaptım.silik ckti aynı gün bi tane daha yaptım oda silik.sonra ertesi gün yani 3 numara ilk idrarla yaptm cook silik.bu sabah ilk idrarla yaptgm 4 numara.bu akşam yaptığım 5 numara.resmi atıyorum.bide dünden beri ayaklarım usuyor adet olacak gibi bel agrim var ama az.ayakta kalınca çok artıyor.birde bugün iki kez karnıma kramp girdi bıçak saplanır gibi ama saniyelik bseydi.göğüs hassasiyeti falan yok.büyüme şişlik falanda anlamıyorum valla.sizce gebe miyim?pazartesi kan vercem haftasonuda test yapcam.adetim iki gün kırmızı kahve sümüksü kanama akıntı şeklinde idi.dune kadarda pembe kahve akintim vardı bugün bitti.hatta testleri de farklı markalar la tekrarladim
Eki Görüntüle 1827217 Eki Görüntüle 1827214
valla aynılarını yaşamıştım bence hamilesin canım. hayırlı olsun

Kızlar kan verdm.ama kadın sadece pozitf mi negatf mi onu soyleyeblrz değer öğrenmek için pazartesi 11 den önce gelmelisnz dedi.bende tmn yapın var mı yok mu onu bileym en azndan ddm.aradılar var ama şüpheli dediler.geç döllenme olabilir pazartesi erken gel değere bakalm dediler

Ben 30 unda üstüne gördü isem son adet ondan önce 5 nsan olmalı.14 nsanda son ilişki yaşandı.17-18 de ovulasyon.sizce geç döllenme olabilir mi

Hadi hayırlı olsun inşallah. Bütün testlerde yanlış çikmaz heraldee. :anneadayı::emir_bebek:

Ayy inşallah ya cnm.kan testi de öyle şüpheli ins geç dollenmedr.zamanlar tutuo dimi geç döllenme olması icin.bunlarda dün yaptgm testin ilk hali ve son hali

Eklentiler

• IMG-20160506-WA0001.jpeg
    IMG-20160506-WA0001.jpeg
    34,5 KB · Görüntüleme: 103
  • IMG-20160507-WA0000.jpeg
    IMG-20160507-WA0000.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 109
Çikmiş işte canim. İkinci çizgi çok silik bile olsa pozitif demek ama seninki bayağı belli çıkmış. Neyse kan sonucundan sonra herşey netleşir. Biraz daha sabret inşallah vardir.

Çikmiş işte canim. İkinci çizgi çok silik bile olsa pozitif demek ama seninki bayağı belli çıkmış. Neyse kan sonucundan sonra herşey netleşir. Biraz daha sabret inşallah vardir.
İnşallah eğer varsa cuma eşimi ziyarete gtcem.ona müjdeyi bebk patikleri hediye ederek vercem :)

X