kızlar bana yardım edin

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
kızlaarr bana yardım edin yeni düşük yaptım daha 3 gün oldu bir an önce toparlanmam lazım iyim diyorum ama bi anda başa dönüyorum hamileymişim gibi midem bulanıyo kokulardan ağrımda var kanamam devam ediyo kendimi yorgun hissediyorum kolum bile kalkmıyo acil kendime gelmem lazım lütfen yardımcı olun toparlanmama
benneyaptımki :teselli: :teselli: :teselli: :a015:

kızzlaarr neden kimse fikir vermiyoooooooooooo aşk olsun yaaaaaaaaaa

Lolo'cum öncelikle çok geçmiş olsun. Toparlanmak için hemen kendini zorlama. Şu anda yaşadığın şeyleri yaşaman çok normal. Sonuçta vücudunda bir hormon oluşmuştu hamile olduğun için ve şu anda o hormon yavaş yavaş azalıyo ama halen vücudunda var. O yüzden de vücudunun kendine hamile gibi hissetmesi son derece normal. Toparlanmak için hem vücuduna hem de kendine zaman tanı. Daha çok yeni!!

lolocum RABBİM sabır versin sana kendini bi silkele ve yeni bebişin için ayakta dur hatta biraz kafanı dağıtmanı öneririm tatil imkanı varsa tatil yoksa farklı bişeyler çooooooook geçmiş olsun canım

çok sağ olun arkadaşlar düzelicem ama kanamam devam ettiği için unutamıyorum hala pırtılarda gelmeye devam ediyo unutturmuyo bana kendime dikkat etmiyorum hiç bişey olmamış gibi davranıyorum mesela bu gün temizlik yaptım camları bile sildim elim ayağım titreye titraye bişeyim yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum tam iyim derken tuvalete gidince kanamamın kesilmediğini görünce bayaa bi moralim bozuluyo ama atlatıcam tek korkum ya bidaha olmassa diye çünkü ben klomenle hamile kaldım doktorum adetini gördükten sonra başlayabilirsin tekrar dedi ama çoookkk umutsuzum bi daha hiç olmucakmış gibime geliyo

X