Kızlar bana bi yardım edin nolur kafam durdu artık Histeroskopi olmalı mıyım

Film raporunda yazıyor sağ tarafta var solda da sağdan daha az ama orada da var diye . Doktoruma attim sonuçlarımız cevap bekliyorum . 3 yıldır çocuğum olmuyor hiç bir sorunumuz yok diye biliyorduk. Bu yüzden m iacaba doğal gebelik olmadı hiç

Tüpte sıvı birikimi gebeliğe engel maalesef o tüpteki sıvı rahme akıp bebeğin tutunmasına engelliyor. Size tanı konuldu ise muhtemelen laparoskopi ameliyatı olun diyecektir doktorunuz. Hiç canınızı sıkmayın ameliyat olduktan sonra olur. Ama muhtemelen tüp bebek diyecekler size

Anladım çok teşekkür ederim. Belki de bu yüzden olmuyordu kim bilir. Sizin ttansferiniz de hayırlı olsun inşallah sonucunu güzel olur minik ilee

Anladım çok teşekkür ederim. Belki de bu yüzden olmuyordu kim bilir. Sizin ttansferiniz de hayırlı olsun inşallah sonucunu güzel olur minik ilee
İnşallah canım benim rabbim bi an önce yüzünü güldürsün inşallah hayırlı haberleri alalım ikimizde ama sıkma canını üzülme çözülmeyecek sorun değil durumun gerçekten bak öyle dert etme hemen kendine

Çok teşekkür ederim gerçekten burada okudukça alıştım galiba dün sonucu görünce çok üzülmüştüm de elden ne gelir ki

Ben de biri tıkalı birinde de çok az geçiş vardı. Laparaskopi ve polip histereskopi oldum. İki tüpümü de bagladılar. 3 adet 5.gün embryo var. Doktor tutunmaz boşuna uğraşmıs olursunuz dedi. İkinci adeti bekliyorum transfer için. Umarım size gerek kalmaz

Çok teşekkür ederim gerçekten burada okudukça alıştım galiba dün sonucu görünce çok üzülmüştüm de elden ne gelir ki
Tabi tabi bi sürü sen gibi ben gibi sorunu olan var sen 3 yıl hiç doktora gitmemiş miydin çok uzun bi süre değil mi

İlki tutunmadı mı yani

Rahim filminizin görselini bana atabilir misiniz özelden rica etsem

Peki ben size atsam aynı mı karşılaştırabilir misiniz. Birde sizin rapora yazılmışmıydı hidroselpnks var diye
o şekilde yazılmadı , açıkcası şu şekilde oldu ben iki adet çekildim. Birincisi geçen yıl özel bir hastanede normal kadın doğum istemişti çikolata kistim var diye. Sonucum çıktı ve dediler biri sucuk gibi genişlemiş rahme geçiş yok. Diğeri de var gibi birşey ama emin değiliz dediler rahme sıvı geçişi oldu mu olmadı. Geçen ay echomarda çekildim şişlide. Aynı şekildeydi ve polipte çıktı sürpriz olarak. rahim tersliğimde var oda sorun değilmiş zaten. eski filmim ile gitmiştim zaten hoca çöp dedi. Rahim filmini transferden önce mutlaka istiyorlarmış çünkü tüplerde aydan aya tutmuyormuş açık kapalılık oranı. Embryo dondurdum 3 adet ve sonrasında ameliyat oldum olmakta zorundaydım tutunmuyormus diğer türlü belkide vardır tutunanlar doktorum o sekilde öneride bulundu bana da mantıklı geldi.Dilerim sizde güzel sonuçlar alırsınnız. Mesaj olarak gönderin bakarım benzer mi diye

Hımm anladım sizin bi tanesinde tam teşhis var o halde bende o sosis görüntüsü hafif miş tam değilmiş raporda da yazmıyor eğer benim bu transferim olumsuz olursa laporaskopi o zaman olucam ama inşallah gerek kalmaz size atıyorum özelden

Tabi tabi bi sürü sen gibi ben gibi sorunu olan var sen 3 yıl hiç doktora gitmemiş miydin çok uzun bi süre değil mi
Gitmiştim bir şey yok demislerdi rahim filmi de cekinmistim 2.5 sene önce sonra ilaçlı hormonlu denemeler yapıldı yarım yıl ise yaramadı sonra polip ameliyatı oldum ve tüp bebeğe yönlendirdiler. O zaman tekrar film çekindim öyle çıktı

Bana da bugün doktorum tanı koydu aynı sosis tanımı yapti hatta bir taraf o şekilde şişmiş diğeri de genişlemiş ama diğeri kadar değil dedi. Haftaya profesör ile üçlü görüşme yapacağız o zaman karar verilecek ya alınacak ya da alinmayip bir kere tup bebek deneyip negatif olursa alınacak

Alınmasa bile bağlama olur her halükarda tüp bebek denenir o işlemden sonra inşallah ilk denemeniz tutar zaten rahim filmleri 1 sene falan geçerli yaş farkına göre de 6 aya düşüyor

Anladım çok teşekkür ederim atın bakayim bi benimkine kıyasla. Jnsallah sizin böyle bir şeye gerek kalmaz . Peki ameliyat pahalı demişsiniz fiyat almış miydiniz hiç?

Alınmasa bile bağlama olur her halükarda tüp bebek denenir o işlemden sonra inşallah ilk denemeniz tutar zaten rahim filmleri 1 sene falan geçerli yaş farkına göre de 6 aya düşüyor
Bağlamaya sıcak bakmadı galiba sızıntı var rahime ve o da zehirliyormuş embriyoyu. Bakalım haftaya belli olacak nasıl devam edeceğimiz. Bu ne zamandan beri olurmuş size bir şey dediler mi ?

Anladım çok teşekkür ederim atın bakayim bi benimkine kıyasla. Jnsallah sizin böyle bir şeye gerek kalmaz . Peki ameliyat pahalı demişsiniz fiyat almış miydiniz hiç?
Evet bahçeci de 83 bin demişlerdi aşırı pahalı özelde filmi ekledim

Eklentiler

• IMG_1687.jpeg
    135,6 KB · Görüntüleme: 5
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…