Kizlar bana akil verin lutfen

kleopatra02

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
44
11
43
43 yasindayim ilk evliliğinden iki kızım var babalarını vefat etti 3 yıl önce 2.evliligimi yaptım bugün 2 günün gecti test yaptim pozitif esim çok istiyor henüz söylemedim bende bu yaştan sonra o bbebege ne kadar verimli olabilirim bilmiyorum ne yapmaliyim sizce

Eklentiler

• IMG-20241003-WA0002.jpeg
    IMG-20241003-WA0002.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 26
Yavrum bebek olmuş zaten ne demek ne yapmalıyım 😄 baştan düşünmen gereken bir şey değil miydi?

Yavrum bebek olmuş zaten ne demek ne yapmalıyım 😄 baştan düşünmen gereken bir şey değil

Yani eşinizle alacağınız ortak karar bu. Arkadaşım o yaşta doğurdu, kızı var. O da çok düşğnmüştü ama şimdi iyi ki diyor. Tamamen sizin şartlarınıza, ortamınıza bağlı.
Esimle çok mutluyum anlasiyoruz bi yanım istiyor bu yanımda yaşım ileri bi sorun olur mu cocukta anane olacağım yaşta anne olmak söylemeden aldirsam günahı çok fazla bilmiyorum kafam çok karisik

Esimle çok mutluyum anlasiyoruz bi yanım istiyor bu yanımda yaşım ileri bi sorun olur mu cocukta anane olacağım yaşta anne olmak söylemeden aldirsam günahı çok fazla bilmiyorum kafam çok karisik
Çocuk sadece sizin değil ki söylemeden aldıramazsınız eşinizden de imza isteyeceklerdir

43 yasindayim ilk evliliğinden iki kızım var babalarını vefat etti 3 yıl önce 2.evliligimi yaptım bugün 2 günün gecti test yaptim pozitif esim çok istiyor henüz söylemedim bende bu yaştan sonra o bbebege ne kadar verimli olabilirim bilmiyorum ne yapmaliyim sizce
Resmi nikah ile evli iseniz aldiramazsiniz onayı olmadan almazlar asla mecbur söyleyeceksiniz ortak karar vereceksiniz

Yani bunu çocuğu yaparken düşünmeniz gerekmiyor muydu?

X