Kızlar bana acil bakabilirmisiniz çok korkuyorum ben

Canım durumun nedir

Canım durumun nedir
Kuzum tekrar doktora gittim doktor kese büyüyor çok güzel dedi kalp atışları için ve bebeği kesede görmek için çok erken daha 5 haftalıksın dedi kese şuanda büyümüş gayet güzel dolu dolu 10 gün sonra gel dedi eylülün 20sinde gideceğim kalp atışını kesin duyarız dedi ama ne hikmetse şuan çok keskin bi kasık ağrım var umarım normal bir durumdur

O haftalarda alttan yapıyorlar genelde, kalp atışı için de henüz erken endişelenmeyin lütfen

Benimde öyleydi 6 haftalik dedi kese var bebek yok dedi boş gebelik deil hamilesin bir hafta sonra yine gel bebegide kalp atişinida görmemiz gerek dedi çok korkmuştim bende ama çok şükur gittik gördük şimdi 3 aylik oldu darısi sana canim rahat ol düşünme bile

Aynı seyleri bugün bana da söyledi yolk kesesi var 4 haftalık 11 mm dedi 4 haftalığa göre büyük değil mi kese ya

İnşaAllah Yavrum bakalım herşeyin hayırlısı birde sanırım hormonlardan mı artık neydense çok mutsuzum enerjim sömürülmüş gibi keyif alarak yaptığım hiç birşeyi yapmak istemiyorum canın yemek yemek bile istemiyor mecburen işte atıştırıyorum ama çok mutsuzum

Aynı seyleri bugün bana da söyledi yolk kesesi var 4 haftalık 11 mm dedi 4 haftalığa göre büyük değil mi kese ya
inan hiç anlamıyorum bu işlerden buradaki arkadaşlar saolsun yazıyorum hemen açıklıyorlar bana benimde en son gittiğimde 1.1m dedi galiba anlamıyorum da kafam Allak bullak ne zor şeylermiş

5+6 da keseyi gördüm 7+2 de kalp atışı sabırlı ol moralini güzel tutmaya çalış bebeğin için mutlu ol

Merhaba adetin kac gün geçmişti acaba kan tahlili verince gebelik varmıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…