kızlar bakın hele...süper bi yöntem kanıtlandı onaylandı

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar cıldımde fondoten ıgrenc duruyodu dıye bı konu acmıstım ya.sızlerde sungerle surmeyı dene demıstınız.denedım veeeeeeeeeeeeeeeeeee coookkkkkkkkkkkkk memnun kaldım.acayıp super oldu sızde deneyın tesekkurler

Ben de bir makyözün tavsiyelerini okumuştum. Elinizle iyice yedirin diyordu, sünger fondöteni emer ürününüzün yarısını boşa gider tarzı şeyler yazıyordu. :ecrin_bebek:

Normalde hep elimle sürerdim likit fondotenimi bu sabah süngerle sürmeyi denedim hiç güzel olmadı kuru bi görünüm verdi sünger. Ve gerçekten fondoteni emiyo.

Vllahi ben sünger kullanıyordum ama berbat hayret nasıl güzel sürüldü onu da anlamış değilim?Ama bence süngerle olmuyor en iyi yöntem fırça.No sungersempatiksalakcinni

en güzeli elle yedirmek bence ama yine de paylaşım için teşekkürler tabii ki. cilde, süngere ve fondötene göre değişir güzel durup durmayacağı

evt bence de geçenlerde avon un son çıkan fırçalarından fondoten için olanını istemiştim. denedim ve dedimki gereksiz yere suratımı hırpalamışım.kesinlikle yumuşacık ve pürüz bırakmıyor.

bende fondoten fircasi derim kesinlikle, sunger olmaz yaa, sungeri stick icin kullaniyorlar, cogu kez hafif islatiyorlar hatta(bende cok anlamam makyajdan nette videolardan izledim)
likid fondoteni elinin ustune sik fircaya darbelerle bulastir yine suratina once darbelerle uygula daha sonra sanirim dairelerle sabitliyosun

bende sünger kullanıyorum. eşit şekilde dağıtıyor ve pürüz bırakmıyor. ama fırçayı merak ediyorum deniyeyim bari

Sünger bende de işe yaramadı açıkçası..Birde hijyen konusu çok önemli süngeri sürekli yıkamak gerekiyormuş her kullanımdan sonra bakteri yuvası olmaması için.Uğraşamam sürekli sünger yıkamaya fırçalarımı yıkamak yetiyor bana zaten :) Parmaklarımla uyguluyorum bu yüzden...

arkadaslar sungerle harika olur ama tek sarti islak olmasi lazim kuru kuru yaparsaniz hiç iyi olmaz önce islatin nemli olsun.

Evet kızlar ben de tam bunu yazacaktım.Sünger ıslak olmalı.Ayrıca kremsi far kullanırken de aplikatörü biraz ıslatırsanız hem daha kalıcı olacak hem de farın gerçek rengini uygulamış olacaksınız.Bu bilgi de benden gelsin istedim.

uzman bi arkdsmda böyle makyaj yapıyordu canım apliktörü ıslatıyordu kalıcı oluyorms makyaj :)

ben fondoten fırçasıyla sürüyorum.süngerle bi garip oluyo.herkeste farklı demek ki ya da sürüş tarzından kaynaklanıyo olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…