kızlar bakarmısınız?

aryener

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
124
0
merhaba kızlar.bebeğimin bugünkü kakasının içinde küçük nokta kadar siyah taneler vardı.demir damlası veriyorum rengi yeşil olabilir ama bu siiyah noktalar ne demek oluyorki.arada mamada verdim 3 gündür.sizinde başınıza geldimi?teşekkür ederim

canım ben sürekli mama veriyorum şimdide ek gıdalar meyve püreleri yoğurt felan kakaları yeşil oldu ama siyah taneciklere şaşırdım hiç başıma gelmedi öyle bişey.. belki farklı bir vitamin ilacı felan veriyorsan oda yapabilir..

geçenlerde benim kızımın kakasındada siyah bişeyler vardı.çok azdı ama.o gün muz tutmuştum ağzına oda emmişti azcık belki ondan olmuştur diye düşündüm bende bidaha olmadı zaten.

teşekkür ederim canım.bende dün biraz muz ezip yedirmiştim.ondan oldu herhalde.sağolun:)

kızlar sizin bebişleriniz daha çok küçük yoğurt muz ağır gelmez mi... hele muz kabız yapar Allah korusun...

kızlar sizin bebişleriniz daha çok küçük yoğurt muz ağır gelmez mi... hele muz kabız yapar Allah korusun...

canım yoğurt 4. aydan itibaren veriliyor drlarda öneriyor..muz konusunda ise haklı olabilirsin muzlu kavanoz pürelerinin çoğu 6. aydan itibaren zaten ek gıdaya geçince drlar önce elma havuç armut suyuyla balatıyorlar bizim öyle olmuştu..

ben pirinç unlu muhallrbi veriyorum hazırlayınca içinde de görülüyor, kakasında da. nokta kadar, toz karabiber gibi birşeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…