Kizlar Bacağina Kramp Giren Varmi?

bende çok fazla kramp oluşuyo verdikleri o iğrenç ilaç ta yann etki yaptı zaten tuvaletten çıkamıyorum dünden berii ..onuda içmiyorumm.. doğum sonrası kabızlık çekerseniz aklınızda olsun bu magnezyum ilaçları birebir gelir benim gibi yan etki yapanlara

Nurcan ben de kramptan dolayı magnezyum kullanıyodum da doktorum artık keselim dedi gecen hafta olurda erken dogum sancın falan olacak olursa hissedemeyebilirsin dedi bilgin olsun

evet artik magnezyum almayin kizlar..
bi arkadasima doktoru acilma oldugu icin sancisi gelmesin die vermis..
bu haftalardan sonra etkileyebilir yani..

kızlar ne güzel 6tıncı ayımdan beri bacaklarıma kramp girmiyordu cok rahattım ama sabah bacagıma kramp girmiş kramp agrısıyla nasıl uyandım size anlatamam cok canım acıdı unutmuşum kramp agrısınıda
offf yani yeniden başladık sanırım inş. bu son kramp agrısıdır :1no2: kramptan giren agrı hala var bacagımda off yaa :KK43:

ya bende magnezyumu bıraktım ama doktorumun haberi yok

cunku midemi mahvediyor :KK43:(

kramplarımda olmuyor allaha sukur

arzucum allah yardimcin olsun..insallah son kramptir..
bendede günlerce gecmiodu agrisi :KK43:(

ya bende kramp yok ama uyuşma var uzun süre bir yanıma yattığımda inanılmaz derecede uyuşuyo bacağımmm ve çok canım acıyoo hep uyanıyorum bu yüzden sabahlarııı :KK43:(

Hiç uyuşma olmadı bende ilk defa senden duydum kız genelde kramp takılıyos bizşakkıdıherkes gider mersine sen gitmişin tersine:roflol:

ya dr.um magnezyum çook faydalı deyip duruyo bende düzenli almadığımı söledim al diyor hala ve el ayak şişmelerini bile engeller diyor...hergün almam gerekiodu 3-4 ayda 5-6 kez ancak almışımdır...devamlı bitiriyorum paketi yenisini alıyorum sanıyor...daha 1 paket bitmedi.jeyyarjeyyarjeyyar..

Hiç uyuşma olmadı bende ilk defa senden duydum kız genelde kramp takılıyos bizşakkıdıherkes gider mersine sen gitmişin tersine:roflol:

uyuşma benim sol kolumda oluyor bazen ve dikkat ettim kalbim hızlı attığında oluyor özellikle de türk kahvesi içtikten sonra.... bir süre sonra normale dönüyor...
:icecream::icecream::icecream:

Sen de hiç içmemişsin be arzucum gerci cok iğrenc bi tadı vardı ama ben içtim böeeh simdiden sonra da içme zaten doktorlar kestiriyor son 1 ay

ay ewet canım ya herkeste kramp var bende uyuşma:icecream: ama oda kramp kadar kötü bişi:KK43:(

benim adım gecmiş burda noliiii ulenn:roflol::roflol::roflol:

benim arkadamdan ne işler karıştırıyonuz gamze u2rem hıııı:mymeka::mymeka:

Benimde kramplarım yok artık. Magnezyumu bıraktım bende.. Ama bacak kemiklerim ağrıyor benimde. Uyuşmada oluyor ama çok değil. Yani burda okuyana kadar dikkate almamıştım.

X