kızlar aşırı uzuN ama yardım edin nolur?

OKU OKU OKU OKU OKU
KENDINI GELISTIR
FALA INANMA
ANNENE GUVEN
OKU OKU OKU

Sana verebilecegim abla tavsiyeleri bunlar , cehalet akiyor her yerinden , kendini gelistirmek zorundasin , falciya inanmak ne demek ?? Dinini tabi ki secebilirsin ama satanistlik ne demek arastirdin mi hic? Hepsini okumadan mi karar vereceksin hangi dini sececegine?

Falcılar artık sosyal medyadan da mı haber veriyor? Çağa bak sen..

Ben de 17 yaşında oldum malesef anlayamıyorum bu tuhaf merakları..

İnancın seni bağlar ama satanistlik diye bir şey yok. Saçmalık sadece..
Hele fal tam bir safsata..

Annene adına üzüldüm. Bir evlat ne zorluklarla büyüyor. Sonra da senden kaçıp tuhaf insanların peşine takılıyor.
Belki sana gösterilen ilgi azdı böyle tuhaf yerlere saptın. Ama gittiğin yol yol değil..

Ay Allah'ım ya muhabbetlere bak keşke ablan ya da abin olsaydı sana yol gösterecek keşke. Metalcilik, satanizm, inancım yok demek marifet sanıyorsun sanırım ama birkaç sene sonra farkına varacaksın yaptıklarının saçma olduğunun. Benim sana tavsiyem, bir an önce internet üzerinden tanımadığın insanlarla muhabbeti bırak. Bol bol kitap oku. Annenin karşısına geç ve benim psikolojik destek almam gerek kendimi iyi hissetmiyorum de. Senin bu yaşında bıcır bıcır bir genç kız olman gerekiyor. Ne satanizmi ya.

Bu pırıl pırıl Çağlar’ınızı heba etmek yerine daha güzel yaşamak için emek harcasan.saganistlğk normal birşey değil bu bir sörf kendinizi arkadaş grupları içerisinde daha cool farklı görüneceğiz diye girdiğiniz kılıflar saçmalıktan ibaretmişler buraya yazdın ben de açıkça yazıyorum biraz gazete arşivlerine bakarsan bu meseleden dolayı çok Can yandı bi psikoloğa görün aileni de üzme diğer konu falcı gerçekten bilmediğimiz bilseydi sen den gelecek 15-25 liraya tenezzül etmez o sözde gücüyle gizli hazineleri bulur zengin olurdu demi canım kendine hayrı olmayanın sana hayrı olma gençsin toysun anlıyorum ama bu demek değil her hatayı yapabilirsin. Çünkü hatalarının bedelini en çok sen ödersin

Satanist misin deist misin beni bağlamaz ama satanizm out artık .. kime özendinysen vazgeç .. okuyup anlayarak dinine karar verebilirsin . Başkalarına özenerek değil .. bu çok hassas bir konu ..

Falcıya gelince sallayıp tutturmak onlar için zor değil . Hele senin yaşında birini kandırmak hiç zor değil ..

Bunu demekten nefret ediyorum ama eski konularına da baktım belli ki sen fal işlerine çok meraklısın.Fal mal boş işler bunlar verdiğin paraya yazık.Satanizm meselesine gelince.... Metal müzik dinlemek gayet normaldir ama işin içine satanizm girince iş değişir.Çünkü "satanizm" normal bir şey değil.Zaten metalciler biz satanistiz demez.Özenilecek en son şeydir satanizm.Araştırıp ateist olsan saygı duyardık ama mesajına bakarak gençlik hevesiyle onlara özendiğini düşünüyor ve gittiğin yolu düzeltmen gerektiğini düşünüyorum.

Sen nasil 17 yasindasin ? falcılar bilmem neler. Niye böyle şeylerle uğraşıyorsun ? Kız arkadaslarinla buluşup ders çalışıp kütüphane kitapçı kafe falan gezsenize. O kadar boş işler pesindesinkı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…