kızlar aşırı uzuN ama yardım edin nolur?

Executionerexecuted

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2018
90
5
24
yaşım 17 biraz sizdeN ufağım abla olarak bana tavsiyelerinizi bekliyorum ilginc durumdayım ben ınancsız bir insanım, ama aileme bunu farklı dillerle anlattım. Annemle beraber kaldigim dönemlerde(annem babam ayri) satanistim demeye başladım. Annem haliyle instagramımı felan kontrol etmeye hergün telefonlarımı almaya babamı aramaya başladı yine birgün kavga esnasında teyzem bizdeyken aldı telefonu hepsi satanist dedi başladılar instagramıma bakmaya o gece teyzemde kaldım. telefon annemde kaldı tam hatirlamiyorum instagramım ı dondurdu bir ay sonra açtım geri iki tane erkegi engellemiş. Sadece gitar çalan tipler birsürü metalciden onları engellemiş. başka sehirde tanımadıgım konusmuslugum olmayan tiplerdi. açtım birinin engelini annem seni engellemis kb dedim. sonra baskasından hoslanıyodum kendi şehrimden o öğrendi telefonumu unutmustum sınıfta okumuslar felan ona açıldım. neyse konu o değil bu diğer şehirdeki cocukla o dönemde konusmaya basladim 6-7 ayda. 2 3 konusma oldu. ogün falcıya gittim kendi sehrimdeki cocugu baktirmak icin. neyse ilkinde 15 tl verdim pek ayrintili baktirmadim sadece kahve ama tarotla destekledi. diğerinde 25 tl ayrintili baktirdim sonra şu internetteki ni sorayım dedim. isim vermedim anneme söyler diyo hemen isim söyledi kadın onun baş harfiydi tutmadı ama öyleydi. sonra tipini birebir anlatti şoke oldum annemin engelleme olayını anlattım annenin bir bildigi var dedi. bilemez dedim baska sehirde . ozaman profilindeki bisey hosuna gitmemis dedi. cunku bu cocuk annene yazmış dedi şok oldum.! Yani annem benım hesaptaydı heralde dedim konusmuslar yani dedi annem atmıştır ilk mesaji konustular mi diye şaşirdim kadın hemen yok dedi ama anladım ben. garp bakiyodu kadın derken cocuğa mesaj atmıssın sen dedi( üc gün önce hikayesine yazmis tım cevap vermemisti vercek dedi) neyse bugün hikayeme yanıt verdi cok grup reklamı yapıyordu bende göndeme olarak grup reklamı yapmaktan bıkmadınız mi ben bıktım yzdım hemen yanıt vermiş ozaman destek ol insanlar böyle çağırılıyor felan) konustuk ben reklam yapmazdım dedim müzik piysasının icinde olmadan anlayamazsın felan dedi gitar çalmıyorum yıllardır metal ciyim dedim gitarla alakası yok reklam iyi olur piyasa böyle dedi ben reddettim ama haklıda gördüm her mesajı nı begendim neyse bosver dedi kb dedim sonra ama piyasada olsamda yapmam reklam dedim görüldü atti. Aylardır falcı nın dedigi konusmus olma ihtimallerinden ki konustular bidaha gidicem falcı herşeyi söylemedi ne konustular diye karabasanlar musallat oldu delirmek üzereyim? cocuk ne düsünüyo annemle ne konusmuslardür zaten annem engelleyene kadar aklımda cocuk yoktu oyle takip ettigim biriydi sonradan farkettim.

yaşım 17 biraz sizdeN ufağım abla olarak bana tavsiyelerinizi bekliyorum ilginc durumdayım ben ınancsız bir insanım, ama aileme bunu farklı dillerle anlattım. Annemle beraber kaldigim dönemlerde(annem babam ayri) satanistim demeye başladım. Annem haliyle instagramımı felan kontrol etmeye hergün telefonlarımı almaya babamı aramaya başladı yine birgün kavga esnasında teyzem bizdeyken aldı telefonu hepsi satanist dedi başladılar instagramıma bakmaya o gece teyzemde kaldım. telefon annemde kaldı tam hatirlamiyorum instagramım ı dondurdu bir ay sonra açtım geri iki tane erkegi engellemiş. Sadece gitar çalan tipler birsürü metalciden onları engellemiş. başka sehirde tanımadıgım konusmuslugum olmayan tiplerdi. açtım birinin engelini annem seni engellemis kb dedim. sonra baskasından hoslanıyodum kendi şehrimden o öğrendi telefonumu unutmustum sınıfta okumuslar felan ona açıldım. neyse konu o değil bu diğer şehirdeki cocukla o dönemde konusmaya basladim 6-7 ayda. 2 3 konusma oldu. ogün falcıya gittim kendi sehrimdeki cocugu baktirmak icin. neyse ilkinde 15 tl verdim pek ayrintili baktirmadim sadece kahve ama tarotla destekledi. diğerinde 25 tl ayrintili baktirdim sonra şu internetteki ni sorayım dedim. isim vermedim anneme söyler diyo hemen isim söyledi kadın onun baş harfiydi tutmadı ama öyleydi. sonra tipini birebir anlatti şoke oldum annemin engelleme olayını anlattım annenin bir bildigi var dedi. bilemez dedim baska sehirde . ozaman profilindeki bisey hosuna gitmemis dedi. cunku bu cocuk annene yazmış dedi şok oldum.! Yani annem benım hesaptaydı heralde dedim konusmuslar yani dedi annem atmıştır ilk mesaji konustular mi diye şaşirdim kadın hemen yok dedi ama anladım ben. garp bakiyodu kadın derken cocuğa mesaj atmıssın sen dedi( üc gün önce hikayesine yazmis tım cevap vermemisti vercek dedi) neyse bugün hikayeme yanıt verdi cok grup reklamı yapıyordu bende göndeme olarak grup reklamı yapmaktan bıkmadınız mi ben bıktım yzdım hemen yanıt vermiş ozaman destek ol insanlar böyle çağırılıyor felan) konustuk ben reklam yapmazdım dedim müzik piysasının icinde olmadan anlayamazsın felan dedi gitar çalmıyorum yıllardır metal ciyim dedim gitarla alakası yok reklam iyi olur piyasa böyle dedi ben reddettim ama haklıda gördüm her mesajı nı begendim neyse bosver dedi kb dedim sonra ama piyasada olsamda yapmam reklam dedim görüldü atti. Aylardır falcı nın dedigi konusmus olma ihtimallerinden ki konustular bidaha gidicem falcı herşeyi söylemedi ne konustular diye karabasanlar musallat oldu delirmek üzereyim? cocuk ne düsünüyo annemle ne konusmuslardür zaten annem engelleyene kadar aklımda cocuk yoktu oyle takip ettigim biriydi sonradan farkettim.
Adı üstünde falcı kandırıyor seni ne inanıyorsun ayrıca önce bütün dinleri araştır oku sonra dini tercihini yap satanizm nedir biliyor musun? Sakin bana okudum ettim deme bu kadar bilgi birikimi olan insan bu tarz şeylerle uğraşmaz oku öğren ona göre karar ver sakın ay müslüman beni yargılıyor deme değilim müslüman değilsen karabasana inanıp korkmaman lazım eğer müslümansan sırf farklı olmak için satanistim dememen gerekir önce biraz karakterini oturt sonra erkek işlerine gir

Niye bu kadar karışık yazdın ki? Ne sormak istediğin anlaşılmıyor maalesef. Satanistten girdin, gitarcı çocuktan çıktın. Keşke sadece konunun ilgili kısmını yazsaydın. O dini inancı falan katmasan daha iyi olur. Konunu düzenle.

Falci senin psikolojini bozmus birdaha gitme.uyduruyordur zaten.birdaha da satanistim diyerek aileni perisan etme.
Kafam kazan oldu desem .Bir abla olarak sana tavsiye Falcıya gitmeyi bırak ..Annenle iyi geçin vardır bir bildiği öyle değil mi? Bi psikoloğa git .valla bu saatte sanki kafa bulmak için yazılmış gibi hey allahım ya
tanimadigi biri ile ilgili ne bildigi olcak

Ben ne okudum az önce ? :işsiz:
offf
Adı üstünde falcı kandırıyor seni ne inanıyorsun ayrıca önce bütün dinleri araştır oku sonra dini tercihini yap satanizm nedir biliyor musun? Sakin bana okudum ettim deme bu kadar bilgi birikimi olan insan bu tarz şeylerle uğraşmaz oku öğren ona göre karar ver sakın ay müslüman beni yargılıyor deme değilim müslüman değilsen karabasana inanıp korkmaman lazım eğer müslümansan sırf farklı olmak için satanistim dememen gerekir önce biraz karakterini oturt sonra erkek işlerine gir
karabasan anlamanız icin dedim uyku felci o karakterim gyet yerinde

Yarınlar yokmuşçasına yazmışsın da yazmışsın... Ne imla var ne konu bütünlüğü var ne noktalama. Okumayı denedim ama olmadı.Keşke daha anlaşılır yazsaydın. Şu saatte gözlerimi kanatmayacak kadar seviyorum bu hayatı.
peki okuma yazma da
Niye bu kadar karışık yazdın ki? Ne sormak istediğin anlaşılmıyor maalesef. Satanistten girdin, gitarcı çocuktan çıktın. Keşke sadece konunun ilgili kısmını yazsaydın. O dini inancı falan katmasan daha iyi olur. Konunu düzenle.
saatlerce uğraştim bunun icin

6 yaşında ki kızıma bu yazıyı yaz desem edebiyat parçalardı, noktasına virgulune kadar. Kuzum yazık değil mi sana, annene ve babana müzik zevkin olabilir ama ne işin var senin bu yaşta bu tiplerle bence tek sorunun kendini tatmin edememek satanistlik falan boş işler bunlar ama başını duvarlara vurmadan anlamayacaksinda. Ayrıca bütün dinleri eledin hepsi sana tersti ama bütün dinlerin ortak kötü gösterdiği iblisemi inandın neyin kafasını yaşıyorsun. Not. Ben fala inanmam ancak senin inandigin fal yalancılık,sahtekarlık, ve hiyakarliktan da asagidir buda iblis oyunlarındandir yani kafanı taşlara vurmadan toparlan.

Bence sen arkadaş çevresi berbat özenti tiplerle dolu , kotu alışkanlıkları olan,sosyal medya yi maalesef bi marifet zanneden üstüne üstlük ailesine karşı bende buradayım demeye çalışan ÇOK AŞIRI CAHIL BI LISE OGRENCISISIN.

O falcilar varya canim kandırıyor milleti. Gitti 35tl. Sen o parayla kendine çok da güzel bi kitap alıp çok daha güzel bi şey yasayabilirdin. En azından konuşma şeklin hayata bakış şeklin birazda olsa degisebilirdi.

Bizlere atar yapmana gerek yok. Konuyu zaten hiçbir şekilde anlamış değilim de.

Ailenin çok uzmus cooookkk hirpalamissin. Anneler evlatlarinin her daim iyi güzel ve güvende bi hayat yaşamasını isterler.
Hani bu yüzden sosyal medyani karıştırıp müdahale etmek istemiş.

Ki haklı buldum anneni nedense. O senin annennn. Seninle ilgili her konuda söz sahibi. Yasin kaç olursa olsun bu asla değişmez canim.

Satanist lik nedir derinlemesine bilgim yok. Yaşım senden oldukça büyük ve emin ol hiç merak etmedim bu güne kadar böyle saçma sapan satanist mis bilmem neymiş. Yanılmıyorsam din degil zaten. Bence ruhsal bozukluk bu.

Ablaların gibi sana tek tavsiyem okumana kendini gelistirmene bak.

Erkekler kacmiyor bi yere. Yasin henüz çok genç ve çok üzüldüm ya. Falciya gitmeler dinsizim demeler ...

Ne diyim. Allah ailenin yar ve yardımcısı olsun.

Satanistler su gothic dedikleri dimi:)) yaw ancak kedi parcalayip yer onlar :)) Allahla isleri yok isleri seytanla.. birak bu isleri yegenim derslerine don, bos bu isler

Lütfen kendine gel. Duygu karmaşaları içerisinde bogulmuşsun. Bu tabirden hoşlammasan da ergenlik buhranı geçiriyorsun muhtemelen. Farkli olduğunu, aykırı oldugunu ispat etmek için bütün bu çaban. Ve buna ragmen sevilmeyi, aşık olunmayi umarak falcılardan medet umuyorsun. Satanizm falan 90lı yıllarda kaldi. Artik korkunç degil, komik geliyor bu tabirler. Lütfen derslerine odaklan. Anneni de gereksiz yere üzme. Farkini basarinla ortaya koy. Illa fen değil; resimle, muzikle, dansla, sporla.. bir sekilde sana uygun bir alan bulacaksin. Tabii yeterince ararsan...

Konun da kapanir. Hem falcilardan, hem de eli kulaginda olan polemiklerden

Hangi mesleği düşünüyorsun?
İdealin var mı?
Şu an ayrı olan anne ve babanın senin geleceğinle ilgili endişelerinin farkında mısın?
Geleceğin kişiliğinin yansıması olacak bunun farkında mısın?
Ne istiyorsun günlük heyecanlar mı yoksa gerçekten kalıcı mutluluk mu?
Ve asıl önemli olan bunlar için ne yapıyorsun?
Fal,satanist eğilimler,geçici ilişkiler,ne istediğini bilmemek, bunlar seni hedeflerinden uzaklaştırıyor mu?ya da bir hedefin yok mu?Bu soruların cevabını düşün!düşün ve ona göre bir yol belirle!
Ha unutma konularında anlattığın genç kız bunlardan uzak duruyor,çünkü gücünün farkında olmayan boşlukta asılı bir kız....Bu kızın bir amacı olmalı iyi düşün ve harekete geç,şimdi bu yazdıklarımı tekrar tekrar oku....

X