Kızlar Allah rızası için yardımm

Canım okumak için açtım ama benim kuranımda 332. Sayfa seninkiyle aynı değil

Eklentiler

• image.jpg
    162,1 KB · Görüntüleme: 25
1 tanede ben aliyim canim, Rabbim gonlundekini hayirlisiyla nasip etsin insaallah❤
Esimle huzurumuz yok demene uzuldum acikcasi, lutfen mutlulugunuzu bebege odaklayip yipratmayin kendinizi. Olmasa elimizden gelen bisi var mi, yok.
Umarim sayin tamamlanir :)

Ben okuyamam özel günümdeyim. Konu gündem kısmında yukarıya çıksın diye yazıyorum. İnş rabbim kucağını boş bırakmaz hayırlı sağlıklı evlatlar verir :)

Allah razı olsun canım Eşim çocukları çok seviyor kendi yiğenlerine çok farklı bakıyor bana sürekli olucakmış diyor sorguluyor çok üzülüyorum birtane beneğimi kaybettim 9 ay önce

Ben okuyamam özel günümdeyim. Konu gündem kısmında yukarıya çıksın diye yazıyorum. İnş rabbim kucağını boş bırakmaz hayırlı sağlıklı evlatlar verir :)
Canım yutuptan dinlesende oluyormuş hoca öyle söyledi hatta dinlediğin an kaç kişi barsa yanında onlarıda saya biliyorsun örneğin 4 kişi mi dinlediniz onlarla oluyor zaten 2 dk birşey

Yarin 1 kere de ben okurum

Bnmde 3 yıldır çocuğum olmuyor canım bnde okuyayım etkili birşeyse ilk defa duydum bn. Senin içinde bi kaç gün sonra okusam olur mu canım şuan hastayım iyileşince okuyayim

Bnmde 3 yıldır çocuğum olmuyor canım bnde okuyayım etkili birşeyse ilk defa duydum bn. Senin içinde bi kaç gün sonra okusam olur mu canım şuan hastayım iyileşince okuyayim
Olur canım ama oludum diye yazarsın Allahım hepimize nasip etsin inşallah senin içinde biz
Okuyalım bu gün bana yarın size inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…