Kızlar Allah rızası için yardımm

Hyt-123

🤲🏻Çok şükür 🤲🏻🐣24.06.2021🐣🤱🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
2.164
3.372
25
Kızlar ne olursunuz ben çocuğum olsun diye niyet ettim 70 tane enbiya süresinin sadece son sayfası 10 tane okundu geriye 60 tane kaldı Her kesin bir kere okuma şansı varmış Ne olursunuz sadece bir sayfa tek bana yardımcı olun lütfen eşimle huzurumuz bile yok çocuğumuz yok diye 17.cüz 332. Sayfası Bu gün bana yarın size..ALLAH RAZI İÇİN

Son sayfası derken son ayeti seğil dimi sayfanın tamamı bazı kuranlarda daha farklı oluyor büyük kuranlarda sayfaya daha fazla ayet giriyor ayet olarak anlatırsan daha doğru olur okurum inşallah

332.sayfanın hepsi canımAllah razı olsunYani 17. Cüzün son sayfası oluyor

Allah yardimcin olsun suan okuyamam ama her insan mi bir kere okumasi gerekiyor ?

Yarın okurum 1 tane say beni

Allah yardimcin olsun suan okuyamam ama her insan mi bir kere okumasi gerekiyor ?
Evet sadece bir sayfa zaten bir kere tek onuması gerekiyor canım sağol Allah razı olsun İNŞALLAH

Canım ben de alayım bir sayfa yarın okurum inşallah rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…