Kızlar aldığımız Sandık?

Çok güzelmiş canım sandığınız.Hayırlı olsun.bende geçen sene evlendim ve bunun kahve rengi deri olanından aldım.çok şıktı.Şimdi salonumuzda puf niyetine kullanıyoruz.gören bayılılıyor.çeyiz evden çıkarkende sandığın üst kapağını kalın file kırmızı tül ile paket şeklinde süslemiştik.acayip afilli olmuştu:KK34:
hatta resmini bulup göndereyim birara.sonra çıkardık kurdela gibi olan süslemesini ama çeyiz esnasında öyle kullanılmasıda anlamlı olmuştu hani:87:
Bence sende morunu alabilirsin.eğer benim aldığımda böyle kumaş ve renk seçimleri olsaydı kesinlikle bende morunu alırdım:KK34:

vayyy süper bi fikir yaa:KK64:.tabi çok anlamlı olurrr...bende bunu yapcamm(resmini de eğer bulursan mutlaka ekle canımmmmmmmmmmmmm çok merak ettim):KK53:

demek sende morunu beğendin sağol canım.. senin gibi salonuma puf niyetiyle alcam..gören bayılıyooo ama bence de öle ...farklı ve güzelllll.. renk konusunda da içimi rahatlattın çok sağollllllllllllllllllllllllllll:KK69:

çok gzel canım sandığın güle güle kulln Allah tamamını erdirsin ben çok beğendim şahsen çok sade ve şık:90::KK55:

çok gzel canım sandığın güle güle kulln Allah tamamını erdirsin ben çok beğendim şahsen çok sade ve şık:90::KK55:

sağol canımmmm,AMİN tüm evlilik hazırlığında olanları, sevenleri ve daha aradığı insanı bulamayanları tez zamanda ALLAH muradına erdirsin:)

bayımdım bayıldım sahaneymiş bu yaaa çok teşekkür edrim paylasım için bende isityorum kesinlikle bundan

ayak uçlarıda ekledim kızlar......

4357.jpg

4369.jpg

4376.jpg

4381.jpg

4386.jpg

Kızlar kapitone sandık yazdık.o şekilde bulduk yani...istanbulda üretiliyomuş.her yere kargoyla yolluyolar.bize de kargo getirdi...ilk başta telefonla aradık tabi..sonuçta resmini görüp alıyoruz nasıl bişey gelcek belli değil..ama beklediğimizden iyi sonuç alınca ayak ucu almayı bile düşündük

abelyon sandıklar var şimdilerde onlar cok sık salonda veya korıderda da buyuk parcası kullanılabılır bı bakın bence

X