Kızlar aldığımız Sandık?

__NAZZ__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2010
929
2
kızlar ablama sandık aldık,sizce bu sandık nasıl? modern bişeyler olsun diye düşündük.bi kaç renk arasında kalsakta beyazı aldık.yorumlarınızı bekliyorum...

1783.jpg

1785.jpg

1796.jpg

CADIARZU

gülegüle kullansın şık ve sade taşlı larda vardı buna benzer allah mesut etsin şimdiden

kızlar internetten beğendik.türkiyenin her yerine kargoyla yolluyoruz dediler.bizde sipariş verdik..

kızlar biz bu sandığı oturma odasına bile koymayı düşündük.puf gibi üzerine bile oturulur, içine de yine bişeyler koyarız die düşündük...eğer oturma odasına koyarsak ,yatak odasına da ayak ucu.jozefin falan düşündük...sizce nasıl olurr....??????

bayildim yaa, bende bu tarz bi sandik istiyorum... acaba her yerde bulunabilir mi orasi muamma

ayy çok gzüelmiş bende size bunu sorcaktım..kızlar sandık işi hala devam ediyormu hiç fikrim yok bu konuda sandıksız olan varmı

Kızlar kapitone sandık yazdık.o şekilde bulduk yani...istanbulda üretiliyomuş.her yere kargoyla yolluyolar.bize de kargo getirdi...ilk başta telefonla aradık tabi..sonuçta resmini görüp alıyoruz nasıl bişey gelcek belli değil..ama beklediğimizden iyi sonuç alınca ayak ucu almayı bile düşündük

X