Kızlar Adetten hemen sonra Hamilelik

Ben de yanlis anlasilmak istemem adetten hemen sonra hamile kaldim ama temizlendikten sonra yani adetliyken gunah kuranda ayetle sabittir gonlunuzu ferah tutun bayanlar dogru zamanda rabbim veriyor zaten acele etmeyin

Yok cnm ne yanlis anlasilmasi. Bizde bu ay ogle denedik insallah tutar.. :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bak nette otamatik hesaplaman siteler var son adet olduğun tarihi giriyorsun otomatik hesaplıyor o sana ne zaman eşinle birlikte olursan gebe kalacağını http://www.gebelikhaftalari.com/yumurtlama-donemi-hesaplama.html bak ben burdan hesaplıyorum senin gibi bende bebiş için uğraşmaya başladım yeni Allah tez vakitte bizim ve tüm istiyenleri benilerini kucaklarımıza versin âmin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bak nette otamatik hesaplaman siteler var son adet olduğun tarihi giriyorsun otomatik hesaplıyor o sana ne zaman eşinle birlikte olursan gebe kalacağını http://www.gebelikhaftalari.com/yumurtlama-donemi-hesaplama.html bak ben burdan hesaplıyorum senin gibi bende bebiş için uğraşmaya başladım yeni Allah tez vakitte bizim ve tüm istiyenleri benilerini kucaklarımıza versin âmin

Amin kusum bnm bnde nette hep hesapladim 7 aydir olmadi. Bu ay ovulasyon test aldim bakalm kismett :)

Amin kusum bnm bnde nette hep hesapladim 7 aydir olmadi. Bu ay ovulasyon test aldim bakalm kismett :)

Âmin zaten hamilelik zaten tamamen bir mucize Allah'ın taktiri ben bu ay ilk defa deniyorum 1 seneyi geçti evliliğimiz bu siteye göre yapıcam şimdi eğer olursa mutlaka haber veririm

Âmin zaten hamilelik zaten tamamen bir mucize Allah'ın taktiri ben bu ay ilk defa deniyorum 1 seneyi geçti evliliğimiz bu siteye göre yapıcam şimdi eğer olursa mutlaka haber veririm

Aynen tatlim ya rabbim bizlere nasip eder insallah ben beklemedeyim. 13 gun sonra test yapicam..

adetliyken hamile kalınmaz. çünkü kan dediğimiz şey rahim duvarının kendisi imha edişidir. bebek rahim duvarına tutunur. olmayan rahime tutunamaz. adet bitince yumurtlama olmuşsa hamile kalınabilir. ancak herkesin yumurtlaması farklıdır. belli bir tarih yoktur.

adetliyken hamile kalınmaz. çünkü kan dediğimiz şey rahim duvarının kendisi imha edişidir. bebek rahim duvarına tutunur. olmayan rahime tutunamaz. adet bitince yumurtlama olmuşsa hamile kalınabilir. ancak herkesin yumurtlaması farklıdır. belli bir tarih yoktur.

Evet guzelim bazisi hemen yumurtluyor bazilari gec yumurtluyo ben bilgi edinme amaciyla actim ZATEN KANLI ILISKIYE GIRIN demedimm. Midemiz kaldirmaz ve gunah adetten temizlendikten hemen sonra dedimm tatlimm

Selam kızlar 11 aylik evliyim 7 aydir cocuk istiyoruz 7 ay boyunca hep yumurtlama icin ugrastim Kayinvalidem Adetten hemen sonra Birliktelik yasa ki tutsun dedi.Boyle deneyipte Kalan varmi Şekerler Aranizda?

Evet doğru demiş canım.
Ben oğluma, ikinci evladıma adetten hemen sonraki ilişkimde hamile kaldım.
Tek denemede :KK70:
Bazısı olmaz diyor ama.veren Allah veriyor..

Evet doğru demiş canım.
Ben oğluma, ikinci evladıma adetten hemen sonraki ilişkimde hamile kaldım.
Tek denemede :KK70:
Bazısı olmaz diyor ama.veren Allah veriyor..

Haklisin sekerim bnm bnde bu ay ogle yaptim normalde fazla bekletirdim bisi gelmesin die ama bitti temizlendim hemen yaptik bakalim insallah :)

Şu dünyadaki En Değerlimsin Eşimmm <3

X