Kızlar Adetten hemen sonra Hamilelik

Canim siz ne zamandir istiyorsunuz yenimi basladiniz ben evleneli 10ay oldu yeni yeni calisiyoruz birazda kotu oluyorum ya cok beklersem die 😞

Tatlim 7 aydir deniyoruz kusum ya bekle bisi olmaz bn bekliorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Acin kuran okuyun kardesim ne demek adet bitmeden iliskiye girmek ? Kuranda bu acikca yasaklanmistir. Leke dahi gelse hukmu adettir. Allah akil vermis fikir vermis kaynanam dedi de yaptim demek olmaz Allahin kelami kaynananin sozune degisilmez. Rabbim insallah en yakin zamanda hayirli evlat nasip etsin inşallah takvimler var hesap etmek icin adet dongune gore hesap yapabilirsin adet tarihinden 14 gun oncesi yumurtlama tarihin bes gun oncesine kadar hamile kalabilirsin.

Tamam bende adini sorcaktimki ismini derde dua ederim..hep güzel şeyler düşün elif ne kadar takarsan o kadar uzar sürecin unutma:))

Tamam tatlimm cok sagolasin allah razi olsun bebegini saglikli bir sekilde kucagina almayi rabbim nasip etsin optumm

Insallah tatlim evet en guzel orneklerden birtaneside sensin tatlim insallah tutmustur bebislerimiz

insallah canim allah isteyen herkese nasip etsin.eger bu ay olursa ovulasyon kiti sayesinde tutturucaz cunku o gunleri takvime gore cok fazla degerlendirmezdik.tabi once allahin izniyle

Acin kuran okuyun kardesim ne demek adet bitmeden iliskiye girmek ? Kuranda bu acikca yasaklanmistir. Leke dahi gelse hukmu adettir. Allah akil vermis fikir vermis kaynanam dedi de yaptim demek olmaz Allahin kelami kaynananin sozune degisilmez. Rabbim insallah en yakin zamanda hayirli evlat nasip etsin inşallah takvimler var hesap etmek icin adet dongune gore hesap yapabilirsin adet tarihinden 14 gun oncesi yumurtlama tarihin bes gun oncesine kadar hamile kalabilirsin.

Tatlim adetliyken iliskiye girdim demedmki bn ? Yanlis anlasildim galiba bende giremem. Yumurtlama hesabi surekli yapiorum bu ay olmassa zaten bir daha ki ay kadin dogum yolu gozuktu bana.

Tatlim adetliyken iliskiye girdim demedmki bn ? Yanlis anlasildim galiba bende giremem. Yumurtlama hesabi surekli yapiorum bu ay olmassa zaten bir daha ki ay kadin dogum yolu gozuktu bana.

Yok canim lafim sana degil sana adet gunu iliskiye gir diyenlere... sen de demissin ya damla damla geliyor kaynanam birsey olmaz dedi diye ondan yazdim. Sana adetliyken gir diyenler olmys hatta sen midem kaldirmaz demissin. Canim kardesimden bile kucuksun izninle sana tavsiyede bulunayim kaynananda olsa buradan biri de olsa sana verdigi tavsiyeyi iyice arastirip aklina vicdanina mantigina sigmadan yapma. Insallah Allah tez vakitte nasip etsin stres yapma streste etkili hamile kalamamada. Ayrica annem de senle yasitmis bana hamile kaldiginda normalde yumurtaliklari cok calisiyor ama bana nerdeyse bir senede hamile kalmis yasi da kucuk olunca rahim kendisini anca hazirliyormus gebelige :KK66:

Yok canim lafim sana degil sana adet gunu iliskiye gir diyenlere... sen de demissin ya damla damla geliyor kaynanam birsey olmaz dedi diye ondan yazdim. Sana adetliyken gir diyenler olmys hatta sen midem kaldirmaz demissin. Canim kardesimden bile kucuksun izninle sana tavsiyede bulunayim kaynananda olsa buradan biri de olsa sana verdigi tavsiyeyi iyice arastirip aklina vicdanina mantigina sigmadan yapma. Insallah Allah tez vakitte nasip etsin stres yapma streste etkili hamile kalamamada. Ayrica annem de senle yasitmis bana hamile kaldiginda normalde yumurtaliklari cok calisiyor ama bana nerdeyse bir senede hamile kalmis yasi da kucuk olunca rahim kendisini anca hazirliyormus gebelige :KK66:

Anladim tatlim bnm yok ben zaten konuyu fikir edinme adina actim. Biliorum olamiyacagini.. insallah tatlim rabbim isteyenlere en kisa zamanda versin fazla bekletmesin zor gercekten ya..

Ins. Saglikkli hayirli bi evladin olur canim tek nefeste yavrunu dunyaya getirirsin :) dogum ne zaman ?

Sekerim ya yumurtlamadan 2 gun sonra kasikta agrim oldu suan acayip agrim var uyuyamadm neden olabilir

Ben de yanlis anlasilmak istemem adetten hemen sonra hamile kaldim ama temizlendikten sonra yani adetliyken gunah kuranda ayetle sabittir gonlunuzu ferah tutun bayanlar dogru zamanda rabbim veriyor zaten acele etmeyin

X