Kızlar adete 4 gün var erken gebelik testi negatif

Hayır canım ben beklemek istiyorum ilk gebeligimde 1.5 aylikken gittim kalp atışını felan duymuştum şimdi erken gidersem daha da sabırsızlanıyorum strese girerim.Bir kez gidicem 6.hafta olunca gibi tahminim eğer bebis varsa tabi gidince iyi kötü öğrenilemeyen ona göre tedavi ilerlerim ne verdiyse Allah bize.
Haber et

İyi akşamlar hanımlar benim de mart gibi kimyasal gebeliğim oldu marttan sonra bu ay ovulasyon testi ile takip yaparak sıkı bir çalışma yaptık bebis icin, yumurtlamanın üstüne 14. Gündeyim sabah normal kaset test yaptım negatif çıktı.. pozitife dönme ihtimali yok sayılır değil mi 2 gün sonra regl tarihim gelmiş olacak..:KK43:

İyi akşamlar hanımlar benim de mart gibi kimyasal gebeliğim oldu marttan sonra bu ay ovulasyon testi ile takip yaparak sıkı bir çalışma yaptık bebis icin, yumurtlamanın üstüne 14. Gündeyim sabah normal kaset test yaptım negatif çıktı.. pozitife dönme ihtimali yok sayılır değil mi 2 gün sonra regl tarihim gelmiş olacak..:KK43:
Geç döllenme olduysa ihtimal var bilemeyiz sabırla bekleyin

Geç döllenme olduysa ihtimal var bilemeyiz sabırla bekleyin
Teşekkür ederim çok kez doktora da gittim sağlıklı olduğunu söyledi neden olmuyor onu çözemiyorum eşim de doktora gidecek şimdi ama eşimde de sıkıntı olsa kimyasal da olmazdı herhalde diye düsünüyorum bilemiyorum hayırlısı ile olur insallah cok düşününce de stres oluyor insan

Teşekkür ederim çok kez doktora da gittim sağlıklı olduğunu söyledi neden olmuyor onu çözemiyorum eşim de doktora gidecek şimdi ama eşimde de sıkıntı olsa kimyasal da olmazdı herhalde diye düsünüyorum bilemiyorum hayırlısı ile olur insallah cok düşününce de stres oluyor insan
Bizde de aynı sıkıntı bacım ikimizde de sorun yok 2 yıldır nerdeyse olmuyor. Aşılama bile denedik doktorlar şaşırıyor olmmsina. Vakti zamni var demk yaşımda geçiyor 31 yaşındayım eşim 35

Belli olmaz geç döllenme de olabiliyor o yüzden Dr 10-12 gün minimum gecikmeden sonra test yapın diyorlar inşallah vardır 🙏

Belli olmaz geç döllenme de olabiliyor o yüzden Dr 10-12 gün minimum gecikmeden sonra test yapın diyorlar inşallah vardır 🙏
Teşekkür ederim yumurtlama günümü tam bildiğim icin bide bakıyorum insanlar regle 4 gün kala falan silik de olsa görüyor olunca ister istemez gene olmadı tribine girdim de insallah olmuştur ümit kesmiyim regle kadar dedim :KK43:

Bizde de aynı sıkıntı bacım ikimizde de sorun yok 2 yıldır nerdeyse olmuyor. Aşılama bile denedik doktorlar şaşırıyor olmmsina. Vakti zamni var demk yaşımda geçiyor 31 yaşındayım eşim 35
Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın bende evleneli 1 yıl yeni oldu haziranda ama marttan beri istiyoruz hayırlısı ile bakalım demek ki zamanı var Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin size de:) hayıt kürü incir kürü falan görüyorum öyle şeyler denediniz mi ben bu ay da olmazsa denemeyi düsünüyorum doğal bi sakıncası olmaz diye yani

Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın bende evleneli 1 yıl yeni oldu haziranda ama marttan beri istiyoruz hayırlısı ile bakalım demek ki zamanı var Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin size de:) hayıt kürü incir kürü falan görüyorum öyle şeyler denediniz mi ben bu ay da olmazsa denemeyi düsünüyorum doğal bi sakıncası olmaz diye yani
Hepsini denedim

Bu ay da negatifse artık ovulasyon takibini falan bırakıcam belki de kafayı taktığımız için olmuyordur takip edince ister istemez oldu mu tuttu mu diye düşünüyoruz erkenden test yapıyoruz vs belki takip etmemek en güzeli olur
Ben onuda denedim artık bıraktım doktorada gitmiyorum döktüğümüz paranin haddi hesabı yok en son aşılamayada bir ton para verip olumsuz olunca bıraktık artık 2 aydır gitmiyorum

Kızlar merhaba benimde adetim 23 yada 24 temmuz göğüs uçlarım acayip şişti ve baya ağrı var uçlarında el bile vuramıyorum çabuk yoruluyorum gebelik olabilir mi

X