Kızlar adete 10 gün kala pembe lekelenme yaşayan oldu mu?

Tugce9242

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
1.530
178
25
Kızlar selam. Adete 10 gün kala pembe bir akıntım geldi bugün neden olmuş olabilir kafam çok karıştı. Yumurtlama günlerini değerlendirdik ama yerleşme kanaması içinde çok erken şuan diye düşünüyorum. Daha önce yaşayan var mı acaba?

Aynıyız canm benimde 10 gün kala oldu 9 günüm mu ne kaldı bekliyorum kaset test yaptım nrgatf bende anlamdm. Peceteylr silince geldi deme benim gbi

Aynıyız canm benimde 10 gün kala oldu 9 günüm mu ne kaldı bekliyorum kaset test yaptım nrgatf bende anlamdm. Peceteylr silince geldi deme benim gbi
Evet canım peçeteye geldi pembe renk az bi şey şimdi gelmiyor anlamadım yani ne bu sen ilaç falan kullanıyo muydun

Evet canım peçeteye geldi pembe renk az bi şey şimdi gelmiyor anlamadım yani ne bu sen ilaç falan kullanıyo muydun
Yok cnm kullanmıyorum bende paylasm yaptım yumurtluyordun diyorlarda ilk defa başıma geldi bende anlamadm

Gebelik testi için çok erken değil mi canım 10 gün önceden yerleşme kanaması olur mu ki
Bilmiyorum olabiliyorda diyorlarda evet erken yaptım forumda biri 10 gün önceden ögrendim diyince yaotım negatif

Bendede var ayıptır sölemesi komşunun kuranindaydim bir beni sıkıştırdı eve gittim tekrar döndüm düşün su içmeye korkuyorum ya az içsem tuvalete çıkıyorum

Bende 1 haftadır falan var canım bende anlam veremiyorum değişik gerçekten

Benim yumurtlamadan sonra geliyor öyle pembe akıntı. Belki sizede öyle olmuştur

Kızlar bu ay hsg çektirdim yumurtlama günlerini değerlendirdik reglime 8 gün kaldı bugün ovulasyon testim böyle çıktı ovulasyon testiyls hamile olduğunu öğrenen var mi

Eklentiler

• Screenshot_20240709_190707_Gallery.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 59
Benim yumurtlamadan sonra geliyor öyle pembe akıntı. Belki sizede öyle olmuştur
Bilmiyorum canım ya benim normalde olmuyodu yumurtlama zamanı ama anlamadım. Dün yine lekelenme geldi kırmızı renkti bu sefer şimdi yine yok yumurtlama kanaması devam ediyor mu bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…