Kızlar adete 10 gün kala pembe lekelenme yaşayan oldu mu?

Kızlar yaklaşık 1 haftadır kahverengi lekelenmem var bugün de regl günümdü hala kahverengi lekelenmem ve kaşık ağrılarım devam ediyor test yaptım negatif çıktı bugün en son 18 temmuzda birlikte olmuştuk 18 gün geçti üstünden hamile olma ihtimalim va rmı
Bu kadar erken yerleşme kanaması olduğunu sanmıyorum bence gebelik değildir. Kistlerden kaynaklı da kanama olmuş olabilir. Bekleyip emin olmsk lazım

Adetime 1 hafta kala kahverengi lekelenmem var. Sadece peçeteyi sürünce görüyorum. Hiçbir ağrım yok. Hiçbir belirtim de yok. 31 temmuzda en son adetimi oldum. 30 günde bir adet oluyorum. Bu nedir anlamadım? 2 gündür devam ediyor.

Adetime 1 hafta kala kahverengi lekelenmem var. Sadece peçeteyi sürünce görüyorum. Hiçbir ağrım yok. Hiçbir belirtim de yok. 31 temmuzda en son adetimi oldum. 30 günde bir adet oluyorum. Bu nedir anlamadım? 2 gündür devam ediyor.
Bazen öyle olabiliyor galiba canım bende de geçen ay aynı şekilde on gün kala hatta başladı pembe kahverengi öyle gelmişti bir hafta öyle devam etti sonra adetim söküldü ara kanama gibi bir şey oluyor sanırım

X