kızlar adet günü ilişkiye girmekle ilgili

periperi06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
1.003
83
ben adetimin 6.günündeyim. sabah hiç kan gelmedi şimdi lekelenme tarzı geldi. iliskiye de girmeyi cok istiyoruz aksam. esim de prezervatif kullanmak istemiyo. içime boşalmadan ilişkiye girsek enfeksiyon olma riski olur muyine acaba korkuyorum yaa enfeksiyon hastalik falan olmasin

çünkü araştırdimbiraz. icimize boşalmasi sıkıntı oluyomus meni enfeksiyona sebep olabiliyomus . icime bosalmazsa bisey olmaz diye dusunuyorum sizce napiyim. 1.5 aydir iliskiye girmiyoruz ya oondanbu sabırsızlık 🤦‍♀️🤦‍♀️

Lekelenme zamanını ben adetten saymıyorum eğer ped gerektirmiyorsa. Ki duş alınca bende o lekelenme de gidiyor. Ben dert etmiyorum ilişki konusunu bu lekelenme günlerinde ama enfeksiyon kısmını bilemeyeceğim.

Lekelenme zamanını ben adetten saymıyorum eğer ped gerektirmiyorsa. Ki duş alınca bende o lekelenme de gidiyor. Ben dert etmiyorum ilişki konusunu bu lekelenme günlerinde ama enfeksiyon kısmını bilemeyeceğim.
tesekkur ederim. son gunlerimdeyim bende sıkıntı olmaz diye dusunuyorum insallah yarinda doktora gidicem ona danisirim icim rahatlar

X