Kızlar acillll ?

Ayy canım geçmiş olsun zor valla benim adetim düzensizdi ams çok akıntım oluyordu doktor fitil verdii 1 hafta kullandım sonrasında resmen söküldüm ve 3 aydır düzenli oluyorum çok şükür
Çok teşekkür ederim ayrıca sevindim düzelmiş olduğunuza benim adetim düzenli çok şükür sadece mantarim var

Tedavi görüyorum şuan fitil kullanıyorum tedaviye yardımcı olması açısından sormuştum soğan suyunu
Oyleyse enduse etmeyin.ilac tedavinizi aksatmayin.iyi beslenin stres olmayin ve ek olarak hem suyunuza sirkeli su koyup icebilirsiniz.ilac alinca bilemedim simdi onla yikanabilirmisiniz .

Oyleyse enduse etmeyin.ilac tedavinizi aksatmayin.iyi beslenin stres olmayin ve ek olarak hem suyunuza sirkeli su koyup icebilirsiniz.ilac alinca bilemedim simdi onla yikanabilirmisiniz .
Sabahları 1 bardak sirkeli su içiyorum aç karnına ama maalesef stres olmamak elde değil

Umarım ama 6 aydır var bende bu sefer tam 4 farklı fitil verdi doktor 30 günden fazla bir fitil tedavisi verdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…