Kızlar acillll bakin

Yok tatlım korkma annem bana soruyor hatta dolgunluk ne tarafta diye sonuçta kese oluyoşuyorya ilk haftalar dokununca bi taraf daha dolgun olabiliyormuş
Aynne valla öylr sag tarafımda var özellikle uzandığı zaman böyle sis gibi birsey

Ben hissettim elimi sürekli karnıma koyuyordum istemsizce tebessüm ediyordum
Yaaa çok güzel tekrardan hayırlı olsun darısı bana olsun inşallahhhhh ben de 2 yıllık evliyim 23 yaşındayım ama daha olmadı Aralık ayında kimyasal gebelik geçirdim hiç korunmadim halen bekliyorum bebeğimi

Ederim cnm ederim rabbim inşallah guzel haber almanı nasip eder doktora gittin mi cnm hiç
Gittim ya tedavi gördüm aşılama yaptım olmadı çatlatma iğnesi yaptım olmadı klomen kullandım letu kullandım hiç bir şey olmadı sonra tedaviye ara verdim 5 ay kadar önce kendiliğinden hamile kaldım oda kimyasal ile sonuçlandı ama nasıl üzüldüm anlatamam

Bende bir düşük ve bir de kimyasal gebelik geçirdim pıhtılaşma problemim çıktı coraspirin başlandı şimdiki hamilelik inşallah sağlıklıdır güzel düşünelim güzel olsun herşeyİnşallah Allah kısa zamanda sana da sağlıklı gebelik nasip etsin

Aminnn aminnnn İnşallahhhhhh

Bende yasadım cnm o kimyasal cok kötü durum ve hep içimede bir korku var acaba birsey olacak diye cok zor anlıyorum seni rabbim inşallah en kısa zamanda sanada nasıp eder

Bende yasadım cnm o kimyasal cok kötü durum ve hep içimede bir korku var acaba birsey olacak diye cok zor anlıyorum seni rabbim inşallah en kısa zamanda sanada nasıp eder
Peki kaç ay sonra hamile kaldınız acaba aminnnn İnşallahhhhhh amin

Peki kaç ay sonra hamile kaldınız acaba aminnnn İnşallahhhhhh amin
1 ay sonra cnm klomen verdi sogan kürü de kullandım cnm sogan kuru klomen ikisi kullandım cok yumurta gelişmiş doktor kesin kalırsın dedi cok yumurtan var sayamıyorum dedi ben hatta yoktur kesin dedim bat 3 gün kala karnım agrı girdi acaba adet mi olucam dedim test yapım bir dedim yaptım öyle cıktı hamdolsun rabbime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…