Kızlar acil yardım Ovulasyon testi ve hamilelik

aynoluyaya

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
172
202
27
Bugünle birlikte Adetim 3 gün gecikti, normalde 28-29 günde bir adet olurum, adet belirtileri gibi belirtiler yaşadım karnımda sancı var gibi sürekli psikolojik mi onuda bilemiyorum ama dayanamadım erken gebelik testi aldım ama öncesinde hayal kırıklığı yaşamayım diye ovulasyon testi yapayım ilk dedim ve az önceki ovulasyon test sonucumu ekledim sizce gebe olma durumum var mı suan yarın sabah idrar ile erken gebelik testi yapmayı bekleyeyim mi????

Eklentiler

• IMG_4911.jpeg
    IMG_4911.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 286
  • IMG_4910.jpeg
    IMG_4910.jpeg
    128 KB · Görüntüleme: 271
  • IMG_4909.jpeg
    IMG_4909.jpeg
    112,1 KB · Görüntüleme: 293
Bugünle birlikte Adetim 3 gün gecikti, normalde 28-29 günde bir adet olurum, adet belirtileri gibi belirtiler yaşadım karnımda sancı var gibi sürekli psikolojik mi onuda bilemiyorum ama dayanamadım erken gebelik testi aldım ama öncesinde hayal kırıklığı yaşamayım diye ovulasyon testi yapayım ilk dedim ve az önceki ovulasyon test sonucumu ekledim sizce gebe olma durumum var mı suan yarın sabah idrar ile erken gebelik testi yapmayı bekleyeyim mi????
Sabah ilk idrarla yap canım varsa çıkar zaten bende ovulasyon ile öğrendim aynı gün pozitif gördüm ama daha koyuydu benim

B

ende ayni sekilde 9 temmuz ovulasyon asiri koyu cikti suphelendim bugun gebelik testi yaptim pozitif yarin kan verecegim
Acile gittim beta >1000 çıktı gebesin bir an önce kadın doğuma git dedi keseye baksınlar dedi ama korkuyorum dış yada kimyasal olur diye açıkçası

Acile gittim beta >1000 çıktı gebesin bir an önce kadın doğuma git dedi keseye baksınlar dedi ama korkuyorum dış yada kimyasal olur diye açıkçası
Korkma bak ben hastanedeyim dahilye kısmını bekliyorum benim küçük mercimek burada 20 gün sonra gel kalp atışına bakalim dedi

Eklentiler

• IMG_20240712_092152.jpg
    IMG_20240712_092152.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 263
X