kızlar acil hamilelik var mı yokmuuuu??????? kan--

adetınız duzensızse benım gıbı ( 35 gun 40 gun bazen 50 gun) ne zaman yumurtadığınız bellı olmuyo...dediğim gıbı ben adet bekledığım gun yumurtamışım nerdeyse

off ya 3 haftalk evlym de yani normalde istemyordum ama kendmi cocuk varlığna cok alstrdm istyoruumm :/

3 haftalıkmı evlisin ınanmıyorum....ben 5 aylık evlıyken ısteyerek gebe kaldım ona rağmen keşke bıraz daha bekleseymişim dıyorum.....evliliğin tadını çıkar once ne bu acelen

$akami yapiyorsun :)
3 haftada çocugu napican :)

Allah gonlune gore versin, hayirisini versin
bu degere gore hamile deilsin
e$inle 3 haftadan da oncemi ba$ladiniz ili$kiye , anlamadim ben :)

3 haftalıkmı evlisinnn...sen şakamı yapıosun dur bir önce evlilik neymiş bence azıcık onu öğren...eşinle biraz zaman geçirin...

3 hafta mı kuzum naptın sen ya bi evliliğin tadını çıkar başbaşa geçirilen zamanların değerini bilmezsin bi tatile gidin gelin gezin bu günleri ararsın valla :)

zaten normal olarak bende bu sene istemyorum sadece adetim gecince agrılarım olunca bi an gebe gbi hissettim ve o hissede inandım yoksa cocuk istemek degil tabikide bir sene boyunca belki iki istemyoruz sadece kazara olduysa dye korktuk önce ardısıra o hisse kapılınca cocuk hissi kabarı verdi içlmde bencede evliliğin tadını cıkarma zamanı bir gün ya cocuk varsa istemyorum diyorum diğer gün ayy bebegimm mi olcak ama nihayet sayenizde sonuca ulaşıverdm bugun :) sağolun var olun KK'nın güzel K'ları ;/

mayısın 1inde adet gördüm bl hafta süryor eee düğnde 12si 3 haftalkda evlym normalde 1 hazranda tekrar adet olmam lazım yoksa önceden başlamış bi çalışma yok yani

simdi söyle oluyor ben en son mayısın 1inde adet gördüm birrr hafta süryor eee düğnde 12si 3 haftalkda evlym normalde 1 hazranda tekrar adet olmam lazım yoksa önceden başlamış bi çalışma yok yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…