Gebelikte kaşıntı

dün gece okudum ben hep bunları :)
sen ıyı dayanmıssın bende 4 gun var nette kurcalamadıgım sayfa kalmadı:KK70:
evet kendime çok kızıyorum şuanda neden aklıma gelmedi bu durum neden üstüne düşmedim bu kadar belirti yaşayıp. İğne felan kullananlar varmış.İşallah geç kalmamışımdır.Yoksa kendimi affetmem.

merhaba
12 haftalık hamileyim
Son 3-4 gündür inanılmaz şekilde kasıntım mevcut
Daha çok üst bacaklarımın ön kısımları
Ayak üstlerim
Kollarımın içi
Kasınmaktan uyku uyuyamıyorum
Vücudumda kızarıklıklar be sinek ısırığı gbi noktalar oluştu
Yarın doktora gideceğim
Aranızda benzer durumu yaşayanlar var Mİ?
Göbek , karın ve göğüs kaşınması değil kastım , tüm vücut

gebeliğin farklı aylarında kaşıntı olabiliyor.
benim 36 dan sonra olmuştu ve çok fenaydı. İz kalacak sandım bacaklarımda :KK43:
önemseyin ama panik de olmayın.
karaciğer enzimleri ve safra ile alakalı olabiliyor.
Çok fena bir kaşıntı, seni çok iyi anlıyorum.
En doğru yorumu doktorun yapacaktır.
Benim doktorum kızmıştı, hatta herşeyi internetten okuyosunuz sonra bizi dinlemiyorsunuz diye :):)

Karaciğer testi yapılmıştı o zaman fiyatı 120 tl gibi bşydi.

Sağlıklı bir hamilelik dilerim.

• Beğen
Reactions: gve

gebeliğin farklı aylarında kaşıntı olabiliyor.
benim 36 dan sonra olmuştu ve çok fenaydı. İz kalacak sandım bacaklarımda :KK43:
önemseyin ama panik de olmayın.
karaciğer enzimleri ve safra ile alakalı olabiliyor.
Çok fena bir kaşıntı, seni çok iyi anlıyorum.
En doğru yorumu doktorun yapacaktır.
Benim doktorum kızmıştı, hatta herşeyi internetten okuyosunuz sonra bizi dinlemiyorsunuz diye :):)

Karaciğer testi yapılmıştı o zaman fiyatı 120 tl gibi bşydi.

Sağlıklı bir hamilelik dilerim.
teşekkür ederim
ben yaptırdım sabah testlerımı sonuclar cıktı
doktoruma ct gunu gostereceğim

benım doktor arastırmamı seviyor hiç kızmadı :KK70:

Sizde gec baslamıs benım doguma kadar sürerse yandım size de gecmıs olsun cok:KK43:

merhaba
12 haftalık hamileyim
Son 3-4 gündür inanılmaz şekilde kasıntım mevcut
Daha çok üst bacaklarımın ön kısımları
Ayak üstlerim
Kollarımın içi
Kasınmaktan uyku uyuyamıyorum
Vücudumda kızarıklıklar be sinek ısırığı gbi noktalar oluştu
Yarın doktora gideceğim
Aranızda benzer durumu yaşayanlar var Mİ?
Göbek , karın ve göğüs kaşınması değil kastım , tüm vücut

Canım derhal doktora gittttt...Pubb olmuş olabilirsin ve pubb erken doğuma neden olabiliyor..Vakit kaybetme şahsen pubb olmuş ve bütün vücudunu kanatarak kaşıyan biri olarak yazıyorum...Doktor da bni direkt sezeryana aldı..

Not : Istanbuldaysan Gop Duygu hastanesi cildiyesine git.Ben orda çare bulabildim.Benim de bütün vücudum kaşınıyordu kizarikti...

teşekkür ederim
ben yaptırdım sabah testlerımı sonuclar cıktı
doktoruma ct gunu gostereceğim

benım doktor arastırmamı seviyor hiç kızmadı :KK70:

Sizde gec baslamıs benım doguma kadar sürerse yandım size de gecmıs olsun cok:KK43:

sağolun.
gve gve isimli arkadaşımız içinde gebeliğini kontrol altında tutmasını öneririm.
Tüp bebekmiş sanırım.
bazı şeyler ihmale gelmez ve geri dönüşü olmaz, biliyoruz.

Sağlıklı doğumlar dilerim :anneadayı:
:anneadayı:

sağolun.
gve gve isimli arkadaşımız içinde gebeliğini kontrol altında tutmasını öneririm.
Tüp bebekmiş sanırım.
bazı şeyler ihmale gelmez ve geri dönüşü olmaz, biliyoruz.

Sağlıklı doğumlar dilerim :anneadayı:
:anneadayı:
evet canım çok saol. Arkadaşın konusuna denk gelince fark ettim ciddiyeti. Ayın 29 una randevu buldum.O gün gideceğim işallah kısmetse.

Canım derhal doktora gittttt...Pubb olmuş olabilirsin ve pubb erken doğuma neden olabiliyor..Vakit kaybetme şahsen pubb olmuş ve bütün vücudunu kanatarak kaşıyan biri olarak yazıyorum...Doktor da bni direkt sezeryana aldı..

Not : Istanbuldaysan Gop Duygu hastanesi cildiyesine git.Ben orda çare bulabildim.Benim de bütün vücudum kaşınıyordu kizarikti...
geçmiş olsun canım. pubb da mı aynı şey demek?

geçmiş olsun canım. pubb da mı aynı şey demek?

Bir önceki konuyu okumadım ancak hanfendinin rahatsızlığı pubb..Ben çok cektimmmm çok iyi biliyorum hep ağlar hem kasinirdim...Kanatana kadar bütün vücudum kızarıklık içinde idiii...Fotoğraf yukliyorumm ellerim kollarım bacaklarım göbeğim yüzüm hariç popom dahil

Eklentiler

• Screenshot_20181120-121526_Gallery.jpg
    Screenshot_20181120-121526_Gallery.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 114
Bir önceki konuyu okumadım ancak hançerinin rahatsızlığı pubb..Ben çok cektimmmm çok iyi biliyorum hep ağlar hem kasinirdim...Kanatana kadar bütün vücudum kızarıklık içinde idiii...Fotoğraf yukliyorumm ellerim kollarım bacaklarım göbeğim yüzüm hariç popom dahil
gecmıs olsun size de:KK43:
siz hamile misiniz yaptınız mı doğum

bende 27.haftadan sonra oldu sebebi bebegin safraya dayanmasiydi safra kana karistigi icin olmustu
sodanin icine karbonat dokup fisfisli bir siseyle vucudunuza sıkın 2 3 saat rahatlatiyo sonra tekrar uygulayin ben ancak boyle uyuyabildim kasinti icinde dr unuzla gorusun tabi ayrica

bende 27.haftadan sonra oldu sebebi bebegin safraya dayanmasiydi safra kana karistigi icin olmustu
sodanin icine karbonat dokup fisfisli bir siseyle vucudunuza sıkın 2 3 saat rahatlatiyo sonra tekrar uygulayin ben ancak boyle uyuyabildim kasinti icinde dr unuzla gorusun tabi ayrica
tesekkurler deneyeceğim

Bir önceki konuyu okumadım ancak hanfendinin rahatsızlığı pubb..Ben çok cektimmmm çok iyi biliyorum hep ağlar hem kasinirdim...Kanatana kadar bütün vücudum kızarıklık içinde idiii...Fotoğraf yukliyorumm ellerim kollarım bacaklarım göbeğim yüzüm hariç popom dahil
çok geçmiş olsun. Benim bacaklarım benden beter.Kan revan içinde. Ben hep alerji sandım. Dünden beride göhsüm kaşınıyor..Demeseniz hala bekliycem böle :skandal:

Hamileliginde pup sendromu yasadim allah kimseye göstermesin ....:KK43: :KK43: UREA icerikli kremler sür inan cok iyi gelicek!

peki kaşıntın gece mi arıyordu
sinek ısırığı gibi oluyor muydu
en çok hangi bölge kasınıyordu

Kasintimin tarifiii yok inaninnn kafamı duvarlara vurdugumu biliyorum saçımı başımi yoldummm Allahim çok kötüydü hamilelikten sogudummmm ne ilaçlar ne kremler doğum yaptiktan sonra daha da çoğaldı lohusaligimi bilmedim doktor doktor gezdimm bitek gop duygu hastanesindeki doktor iyileştirdi beni onun verdiği kremler ilaçlar iyi geldi..

• Beğen
Reactions: gve
X