Gebelikte kaşıntı

bebeğe bir sıkıntısı oldu mu?
gecmıs olsun size de
Hayir olmadi cok sükür ama bu kasinti sadece dogum yapinca gidiyor ... baska bir cözümü yok...sadece hafifletebilirsiniz urea icerikli krem ile... doktorlarin cogu önemsemez bile ... benimde heryerimde vardi hatta dokunamiyordum killarimi alamiyordum heryerim kaniyordu kasinmaktan :KK43: :KK43: :KK43: ay cok kötü allah sabir versin canim :KK43:

Kasintimin tarifiii yok inaninnn kafamı duvarlara vurdugumu biliyorum saçımı başımi yoldummm Allahim çok kötüydü hamilelikten sogudummmm ne ilaçlar ne kremler doğum yaptiktan sonra daha da çoğaldı lohusaligimi bilmedim doktor doktor gezdimm bitek gop duygu hastanesindeki doktor iyileştirdi beni onun verdiği kremler ilaçlar iyi geldi..
Off çok zor yaaa
bazı hamileler ne kadar rahatlar
ben de şükür mide bulantım kusmam olmadı dedim ama bu çıktı şimdi
peki kasınma gece mi olurdu daha çok
benim gece artıyor
en çok ayak üstlerim ve bacaklarımda oluyor

simek ısırmıs gibi nokta nokta oluyor kasınan yerler ama sabaha gecıyor

Hayir olmadi cok sükür ama bu kasinti sadece dogum yapinca gidiyor ... baska bir cözümü yok...sadece hafifletebilirsiniz urea icerikli krem ile... doktorlarin cogu önemsemez bile ... benimde heryerimde vardi hatta dokunamiyordum killarimi alamiyordum heryerim kaniyordu kasinmaktan :KK43: :KK43: :KK43: ay cok kötü allah sabir versin canim :KK43:
size de gecmıs olsun :KK43:
tesekkur ederim

Off çok zor yaaa
bazı hamileler ne kadar rahatlar
ben de şükür mide bulantım kusmam olmadı dedim ama bu çıktı şimdi
peki kasınma gece mi olurdu daha çok
benim gece artıyor
en çok ayak üstlerim ve bacaklarımda oluyor

simek ısırmıs gibi nokta nokta oluyor kasınan yerler ama sabaha gecıyor

Benim de gece artiyordu..

Gülüm ya ban yemişin zalım mune kaçırmamış gözden :KK42: ban açılır açılmaz , yaz umarım herşry yolundadır :*

Neden ban yediki?
Konuyu gebelik ile alakalı bölüme açmadığı için :KK43: aslında Buda bir dert:KK43: ben bir defa sormuştum mune evet dert ama kendi bölümü var oraya açılması gerek şeklinde kendince haklı da bulduğum bir açıklama getirmişti . Ama yine de biz de haklıyız . Diğer bölümlere açılan konular maalesef, ya çok az ya da hiç cevaplanmıyor . Ve özellikle gebelikte yaşanan sıkıntılar bir çok komşu -kaynana ilişkisinden daha önemli ve dertli geliyor bana ... ama kurallar böyleyse yapacak birşey yok:/

• Beğen
Reactions: gve
Konuyu gebelik ile alakalı bölüme açmadığı için :KK43: aslında Buda bir dert:KK43: ben bir defa sormuştum mune evet dert ama kendi bölümü var oraya açılması gerek şeklinde kendince haklı da bulduğum bir açıklama getirmişti . Ama yine de biz de haklıyız . Diğer bölümlere açılan konular maalesef, ya çok az ya da hiç cevaplanmıyor . Ve özellikle gebelikte yaşanan sıkıntılar bir çok komşu -kaynana ilişkisinden daha önemli ve dertli geliyor bana ... ama kurallar böyleyse yapacak birşey yok:/
Malesef. bari biz burdan sonuçları yazalım.Ben zaten takipteyim test sonuçlarımı yazacağım.

Hadi ya başladı mı
cinsiyetini öğrendin mi?
Hayır 3 Aralık’ta var randevu . 18.hafta olmuş oluyor . Gösterirse maymun görcez :) bakalım ...
Yani daha tam öyle tekme filan değil ama , karnımda birşey oynuyor gündüz hiç farketmiyorum , gece yattığımda ufak ufak seyirme gibi, sanki gaz hareketi gibi şeyler oluyor

Hayır 3 Aralık’ta var randevu . 18.hafta olmuş oluyor . Gösterirse maymun görcez :) bakalım ...
Yani daha tam öyle tekme filan değil ama , karnımda birşey oynuyor gündüz hiç farketmiyorum , gece yattığımda ufak ufak seyirme gibi, sanki gaz hareketi gibi şeyler oluyor
Ooo çok geç öğreneceksin sen
aslında 12. hafta belli oluyormus
bakalım ben dr u yarın zorlayacağım
inşallah söyler
ultrasonda bakarken gorursem ben bıle anlarım nette baktım hep cinsiyet videolarına:)

Ooo çok geç öğreneceksin sen
aslında 12. hafta belli oluyormus
bakalım ben dr u yarın zorlayacağım
inşallah söyler
ultrasonda bakarken gorursem ben bıle anlarım nette baktım hep cinsiyet videolarına:)
Bizde göstermedi maymun . Yüzü bize dönük yatıyor, açmıyor bacakları :) neyse artık ne olursa kabulüm :)

X