Kizlar Acil Cevap Verin Lütfen.......

E

EU3

Ziyaretçi
9 Haftalik Hamileyim 6hafta 4 Günlükken Kalp Atişini Gördük şimdi 9.haftadayiz Bebeğimi Göremedik Gebelik Kesesi Var Yanliz Bebek Yok Doktor Yanilmiş Olabilirmi Yoksa Gerçekten Gebeliğim Sonlanmişmi Böyle Bir Durumla Karşi Karşiya Kalip 2 Veya 3 Gün Sonra Bebeğini Gören Varmi Kizlar Nolur Acil Cevap Verin

Canim Stres Yapma Kalp Atişini Duyduk Diyosun

4 haftalıkken gittigimde dr herşeye hazırlıklı ol saglıklı görünmüyo dedi [dış gebelik geçirdim]seninki bişey demedimi o zaman

benim yengem de aynı şekilde oldu bebegi karnında ölmüş ama bunu doktor ultrasonda anladı sonra aldılar bence iki gün bekleme başka bi doktora git stres yapma canım

tatlım yengen kaçıncı haftada kaybetti bebeğini

4 haftalıkken gittigimde dr herşeye hazırlıklı ol saglıklı görünmüyo dedi [dış gebelik geçirdim]seninki bişey demedimi o zaman

benimki herşey çok normel dedi başlangıç olarak yanlız bugün gittiğimde kesenın içinde bebeği göremedik doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi belki yanılmış olabilirim dedi..inanki kafam çok karıştı.

canım yaa... bebek yaşamıyorsa bile orada birşeyler görünürdü, kalbi atmayan bir bebek görülürdü.Belkide vajinal ultrasonda bakılmalı.

canım yaa... bebek yaşamıyorsa bile orada birşeyler görünürdü, kalbi atmayan bir bebek görülürdü.Belkide vajinal ultrasonda bakılmalı.

vajınal ultrasyondan baktı ama malesef göremedik.

Canim Panik Yapma.. Dr Tekrar Ne Zaman çağirdi Geri
Bişi Olmuş Olsa Seni öylece Geri Göndermesi Hiç Doğru Değil..

cnm benım sıkma canını nolur doktorda bı hata yapmış olabılır cnm canını ve moralını hıç bozma nolur umarım bebegınde bı sorun yoktur cnm duaalarım senınle

kızlar desteğiniz için teşekkür ederim dün başka bir doktora gittim bebeğimin yaşamadığını söyledi çok üzgünüm yarın kürtajla alıcaklar çok korkuyorum okadar zor bişeyki halla şoku üzerimden atlatmış değilim....

Cok uzuldum canim.Allah sabir versin.Onemli olan senin sagligin tabi.Gecmis olsun.

kızlar desteğiniz için teşekkür ederim dün başka bir doktora gittim bebeğimin yaşamadığını söyledi çok üzgünüm yarın kürtajla alıcaklar çok korkuyorum okadar zor bişeyki halla şoku üzerimden atlatmış değilim....

çok üzüldüm canım .... allah yardımcın olsun..... yeni meleğin seni çabuk bulsun ve sana sıkıca tutunsun inşallah.....

Canım öncelikle çokçok geçmiş olsun,dr.sebebini söyledimi yani neden olduğunu,Allah en yakın zamanda sağlıklı bi bebiş versin inş.Tekrar geçmiş olsun...

canım benim yaa üzme tatlı canını......hayırlısı böyleymiş diyelim..
Allah tez zamanda tekrar meleğine kavuştursun seni....dualarımız seninle...a.s.

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim iyiki sizler varsınız.benı anlayan destek veren doktor kromozon bozukluğu erken gebelik kaybı dedi halla inanamıyorum oysakı 2 ayı geride bırakacaktık ama olmadı kızlar çok üzgünüm

Çok üzüldüm canım benim...İnşallah yeni bebeğin kısa zamanda sana sımsıkı sarılır bırakmaz..sakın üzülme olurmu..Rabbime dua et...

X