Lütfen kızlar tecrübeli olanlar sadece cevap verebilir mi acilllll

Kızlar hemen özet geçiyorum ben şubat ayında ve nisan ayında ella kullandım ama iliskiye girmedim sadece sürtünme falan oldu ben içim rahat etsin istedim o yüzden kullandım. Ama olması gereken regllerimi oldum en son uzerinden ilişkinin 9 hafta gecti 2 ay oldu ve reglimi oldum 5 gun sürdü ama bazen kusturmayan mide bulantısı oluyordu ve ara kanamalar oluyordu hapları içtiğim zamandan beri oluyor neyse kan verdim iki hafta önce falan adam gebelik yok dedi takıntı yapmıssın dedi sadece ama hala emin olamıyorum gebe olsam sizce kan da belli olmazmıydo yani adam da derdi sizce yine kan vereyimmi? Olması gereken reglimi oldum ama bugun yine ara kanama olfum regl biteli 10 gub oldu bu arada içime bosalma gibi durum söz konusu değil sadece sürtünme zaten sonra bi saat gecimce ella aldık hemen kullanmıstım ama iste gecmeyen ust karın sisliğim var kızlar onun dısında hiç kusmak falan olmadı gebe olsam 2 ay geçmiş bu sürede regl olmazdım demi yani ama bu ara kanama ve ust karın sisliğimi anlamıyorum lütfen deneyimli birileri yazsın lütfen sislik ve ara kanama haptandır diye düşünüyorum ben sahsen
Kuzum daha once yazan oldumu bilmiyorum okuyamadim hepsini ama sana onerim regl uygulamasi kullan. Orada yumurtlama gunlerini gorebilirsin. Eger her defasinda bu sekilde endiseleniyorsan en azindan yumurtlama gunlerinde iliski yasamazsin. Cunku o gunlerde hamile kalma ihtimalin yuksek oluyor. Ayrica kan verdiginde e nabizdan kendin gorebilirsin. Kan degeri ismi Beta' dir ve hamilelik varsa kac degerinde olmasi gerektigini gorursun. Kendin bakinca daha cok rahat edersin. Surtunme ile hamile kalma olasiligi cok dusuk ama imkansiz degil dikkatli olmalisin

Kuzum daha once yazan oldumu bilmiyorum okuyamadim hepsini ama sana onerim regl uygulamasi kullan. Orada yumurtlama gunlerini gorebilirsin. Eger her defasinda bu sekilde endiseleniyorsan en azindan yumurtlama gunlerinde iliski yasamazsin. Cunku o gunlerde hamile kalma ihtimalin yuksek oluyor. Ayrica kan verdiginde e nabizdan kendin gorebilirsin. Kan degeri ismi Beta' dir ve hamilelik varsa kac degerinde olmasi gerektigini gorursun. Kendin bakinca daha cok rahat edersin. Surtunme ile hamile kalma olasiligi cok dusuk ama imkansiz degil dikkatli olmalisin
E76837DC-CFFC-450A-8BAD-17AB632A4889.jpeg
boyle yazıyor e nabıza giremiyorum

Biliyorum sonradan öğrendim cok kullanmanın zararlı oldugunu ama içim içimi yiyor gerçekten evli degilim ve ailem ogrenirse bisey varsa eger inanın yani cok endişeliyim bu yüzden sırf hesap actım sordum kızlar umarım dediğiniz gibidir hormonlardan falandır karnımın sisliği de ondandır
Her durumda Ella kullanmayin vücudunuza hormonlara zararlı adam korunsun en dogalindan. Kesinlikle hamile değilsiniz korkmayın o kadar basit değil

Her durumda Ella kullanmayin vücudunuza hormonlara zararlı adam korunsun en dogalindan. Kesinlikle hamile değilsiniz korkmayın o kadar basit değil
Çok korkuyorum yeniden doktora gitmem lazım mı bilmiyorum karın sisliğimi anlayamıyorum ve kan verdiğim zaman sanırım olaydan 5 hafta mı ne gecmisti yada 6 bilmiyorum tam yani öyle bisey olsa demez miydi doktor derdi degil mi ultrasonda gorunmese bile kan verdim söylerdi herhalde

Biliyorum haklısnız ama inanın soracak kimsem yok etrafımda ve gogus uclarım koyulasmıs gibi cok endişeliyim normal mi bu koyulasma lütfen biri bisey desin durup dururken koyulasır mı
Gebelik yok diyoruz hâlâ daha koyulaştı cart curt size öyle geliyor, yok koyulaşma falan. Şişlik de yok. Kendi kendinize belirti uyduruyorsunuz :KK67:

Gebelik yok diyoruz hâlâ daha koyulaştı cart curt size öyle geliyor, yok koyulaşma falan. Şişlik de yok. Kendi kendinize belirti uyduruyorsunuz :KK67:
Bugun gittim doktora baktı ultrasondan hiçbisey yok dedi bi sorun yokmus 2 ay oldu hatta 3 ay olacak nerdeyse bu yüzden görünürdü cihazda ara kanamalar da haptan dolayı bi süre olabilirmis istersen kan da ver ama bisey yok dedi kadın içim rahatladı az bucuk

Canim bu bahane ile kan grubunu ogren mutlaka. Kan grubunu bilmen lazim onemli birsey bu. Endiselenme artik kan aldirmissin yok demisler
Evet Bugun gittim doktora baktı ultrasondan hiçbisey yok dedi bi sorun yokmus 2 ay oldu hatta 3 ay olacak nerdeyse bu yüzden görünürdü cihazda ara kanamalar da haptan dolayı bi süre olabilirmis istersen kan da ver ama bisey yok dedi kadın içim rahatladı az bucuk sonucta gorunurdu cihazda

X