Kızlar acil bilgiye ihtiyacım var

Ben başlığa takıldım nesi ''acil''. Yeni ayrılmadınız mı zaten,yarın da evlenmeyeceğinize göre,niye bu kadar acil?

ilginç hayatınızı başkalarının mahvettiğini düşünüyorsanız hala siz aynı hataya daha defalarca düşersiniz..

tabıkı öyle bır nıyetım yok bundan sonra herkes yerını bılıcek bu olay bana 23 senede ögrenemedıgım ınsanlarla ılgılı cok sey ögrettı

Her lafa verecek cevabım vardır...ancak önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyeyene bakarım adam mı diye demiş Mevlna Celaleddin Rumi...

Ben başlığa takıldım nesi ''acil''. Yeni ayrılmadınız mı zaten,yarın da evlenmeyeceğinize göre,niye bu kadar acil?

acil çünkü;

doktorlarla görüştüm ve kesın garantısının oldugunu söyledıler yapılan işlemın benım burda amacım sadece yaptıran ya da cevresınde şahıt olan varsa onların yorumlarıyla doktorun soyledıgını kendımı ınandırmaktı ve ondan sonra yoluma bakmak bu sorular oldukca ne ders calısabılıyorum ne iş yerınde huzurluyum o yuzden acıl

isteyen istedıgı yorumu yapsın ozaman alıcagı cevaba katlanmak suretıyle

ayrıca ewet ılıskımde sığ olan bırısı vardı ama o ben degıldım karsı taraftı o yuzden atıldı zaten o yuzuk kafasına

Alacağı cevap derken?
Hakaret diyoruz biz sizin saydıklarınıza..
O zamanlar da dedik size adam yanınızda neden değil diye meğer adamceğiz dayak yeme korkusuna ayrılmıyormuş.. Siz ayrılırken yüzüğü kafasına yediğine göre..

benim arkadaşım anlatmıştı. onalrın arkadaşı evleniyromuş düün akşamı birisi gelmiş sen evlendiğin kız değil biliyormusun demiş. çozukda birkaç kişiye sormuş nasıl anlarım felan tanzikli sıcak su falan filan neyse banyo yaplım demiş ve banyoda kız olmadığını anlamış. o gün bırakmış yalan söylediği için. komşumuzun yeğenide söylememiş düğüne 1 hafta kala çocuk bütün eşyalarını toplamış tayininide yaptırmış gitmiş.
yine geçen sene arkadaşımız nişanlıydı kız hamile kalmış aldırmışlar felan sonra kız benimle nasıl olsa evlenecek havalarına girdi bir sürü şey istemeye başladı. çocukta attı yüzüğü barışmak için çabaladı kız ama nafile. bazı şeylerin sonunu düşünerek hareket etmek lazım.
benim kaynanamda iftira atmıştı eşimle 4 sene çıktığımız için sırf o yüzden 1 yıl korunduk.

Hanımların dikkatine! Overlok makinesi ayağınıza geldi. Halı, kilim, yolluk, paspas kenarına, halıfleks kenarına overlok çekilir. 5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir. :nazar:

benim arkadaşım anlatmıştı. onalrın arkadaşı evleniyromuş düün akşamı birisi gelmiş sen evlendiğin kız değil biliyormusun demiş. çozukda birkaç kişiye sormuş nasıl anlarım felan tanzikli sıcak su falan filan neyse banyo yaplım demiş ve banyoda kız olmadığını anlamış. o gün bırakmış yalan söylediği için. komşumuzun yeğenide söylememiş düğüne 1 hafta kala çocuk bütün eşyalarını toplamış tayininide yaptırmış gitmiş.
yine geçen sene arkadaşımız nişanlıydı kız hamile kalmış aldırmışlar felan sonra kız benimle nasıl olsa evlenecek havalarına girdi bir sürü şey istemeye başladı. çocukta attı yüzüğü barışmak için çabaladı kız ama nafile. bazı şeylerin sonunu düşünerek hareket etmek lazım.
benim kaynanamda iftira atmıştı eşimle 4 sene çıktığımız için sırf o yüzden 1 yıl korunduk.

hımmmm yok artık onlarda abartmıslar sankı bıraz :bbo:

ne kadar sert tavırlar sergiliyosun. az önce birine hakaret ettin :eek:lmaz:
adamlar haklı napsınlar senin gibi gelini. başlarına bela mı lazım.

valla siz bana dayanamıyosunuz benım onlara dayanmamı bekleyemezsınız benden daha kötüleride var emın olabılırsınız

Ha şu yani,birşey yaptım ama arkasında duramadım,en olmadı böyle bir çözüm var ,kesinmişte,iyi tamam yırttık..

Özetle buna geliyor yazıklarınız ,neyse banane ,hakkınızda hayırlısı olsun.

valla erkek ne olursa olsun ilerde bir kavga anı bile olsa başa kakar eminim,benim eşim gayet modern bi insandır,bana"kız olmasaydın daha farklı olabilirdi bazı şeyler"demişti...o yüzden erkeğin en iyisi bile başa kakar bu durumu ilerde...Ama umarım,istediğin nitelikte bir insanla karşılaşırsın...Hakkında hayırlısı olsun...kızıyosun belki ama ilerde evleneceğin insana mutlaka söylemelisin başka çaren yok gibi...İçin rahat etmez çünkü...Bunda utanacak sıkılacak bişey yok aslaa..

Ha şu yani,birşey yaptım ama arkasında duramadım,en olmadı böyle bir çözüm var ,kesinmişte,iyi tamam yırttık..

Özetle buna geliyor yazıklarınız ,neyse banane ,hakkınızda hayırlısı olsun.

hayır yazdıklarımın anlamı su keşke böyle bır sey hıc yasamasaydım yaptıgım her sey ıcın cok pişmanım ama ben ewlenıcegım erkege bunu asla soyleyemem ben bunları yaparken onla ewlenıcem dıye dusunerek yaptım ama madem böyle bır seyı yasayan tek ınsan ben degılım dıger ınsanlar sorunlarını nasıl hallettı ya da duydular mı bunlarla ılgılı bıseyler bu baslıgın ve yazının tek amacı bu yoksa ben de bılıyorum yanlış oldugunu

hayır yazdıklarımın anlamı su keşke böyle bır sey hıc yasamasaydım yaptıgım her sey ıcın cok pişmanım ama ben ewlenıcegım erkege bunu asla soyleyemem ben bunları yaparken onla ewlenıcem dıye dusunerek yaptım ama madem böyle bır seyı yasayan tek ınsan ben degılım dıger ınsanlar sorunlarını nasıl hallettı ya da duydular mı bunlarla ılgılı bıseyler bu baslıgın ve yazının tek amacı bu yoksa ben de bılıyorum yanlış oldugunu

Naçizane tavsiyem,siz söyleyin en başından hem de derim,sizi olduğu gibi kabul eden biriyle evlenin.

Orda duruyoruz.
Konu açarken kurallarımızı bu bölümdeki sabit başlıktan tekrar okumanızı öneriyorum.
Yine de hatırlatayım...
Öncelikle konu açarken şu tarz yorumlar istemiyorum deme lüksümüz yok, konu açıyorsak her türlü yorumlar gelecektir.
Hakaret dışında...
Peki bu kadar hakaret cezasız kalır mı ? Elbette kalmaz...
Herkes kelimelerine dikkat etsin, rica değil uyarıdır !

X