kızlar ablalar yardım edin nolur ?! (uzun)

sizi kenarda yedek tutuyo, kendisini unutturmamaya calisiyo. O kizla olmazsa sizinle konusmaya baslayacak yeniden ...

Umarım öyle olur

Bunu mutu olmam ıcın kı dediniz ben yedekte tuttuunu asla düsünmedim sadece sordum
Mutlu olacaginizi dusunmedim bile. Sadece erkeklerde huy boyledir. Biriyle cikar, bir kac tanesini de yedekte tutar, biriyle olmazsa digerlerini de dener. Bazi erkekler de tum kizlarin onlara asik olmasini ister, ego tatmini ...

Mutlu olacaginizi dusunmedim bile. Sadece erkeklerde huy boyledir. Biriyle cikar, bir kac tanesini de yedekte tutar, biriyle olmazsa digerlerini de dener. Bazi erkekler de tum kizlarin onlara asik olmasini ister, ego tatmini ...
Doğru söylüyorsunuz ama ben onucok sevyiorum nolcak bilemiyorum kestiremiyorum

Doğru söylüyorsunuz ama ben onucok sevyiorum nolcak bilemiyorum kestiremiyorum
Sizi o kadar iyi anliyorum ki. Ama o erkekden size hayir gelmez. Sizi sevemediyse, isinamadiysa bir daha isinamaz
Benim uzaktan bir akrabam vardi, bana cok asikti, yil 2007-di bana asik olup itiraf ettiyinde. İlk itiraf ettiyinde hayir demistim ve baskasiyla evlenene kadar da hayr dedim. Yil olmus 2018, evliyim 1 cocugum var, hala aşik bana. Bu uzun yil icinde bir kere bile isinamadim. Demem o ki, umutlanmayin, kendinizi de uzmeyin. Unutmaya calisin ...

umut her insanda vardir ama ben %20 gibi umutluyum her kız gibi ayrılmasını beklerim hala fotoğraf atmasi bile tereddüte düsündürdüyse nekadar seviyorum düsünün

umut her insanda vardir ama ben %20 gibi umutluyum her kız gibi ayrılmasını beklerim hala fotoğraf atmasi bile tereddüte düsündürdüyse nekadar seviyorum düsünün
Gecirdiyiniz hissleri cooook iyi anliyorum. Aslinda sizi sevmiyceyini biliyorsunuz ama yeter ki, onu goreyim, yanimda olsun, sesini duyayim diyorsunuz. Ama yiprancaksiniz, emin olun

İlgi duymuyor ve bunu defalarca söylemiş. Sevgiliside var. Sen diyorsan ki “Ne olacak canım varsa var. Ayrılana kadar paçalarından ayrılmayayım, gurur falan düşünmeyeyim”, devam et. Ama sonuç yine aynı olacak. Çocuk istemiyor.

Ama zaten başka birisiyle çıkıyormuş.
Niye uzatıyorsun ki, tamamen sil hayatından.
Çocuğun yaptığı her şeye de anlam yükleme.
İleride, seni gerçekten seven ve senin de seveceğin birisi çıkar karşına.

Ne diye bu kadar trip attın merak ettim.
Atmıştım işte asıl pismanlıgım o
özel sebebi vardı ama burda özet geçeyim
ben acılmadan cok önce telefonumdan fal baktırmıştım falcıya bu cocuktan hoslandıgımı bide sorduklarımı yazmıştım unutmayayım diyede notlarıma kaydetmiştim telefonumuda o aralar sınıfta unutmuşum öyle arasu şifre de 123456 herkes biliyor mutlaka cocuğa okutmuşlardır dedim o 11.sınıf ben 12 yim ama biri görse gider okutur . Kaç kere düşündüm açılma sebebim buydu zaten; okumuştır nasıl olsa
dedim. Hatta açıldıgım gün biliyordun okudunuz zaten dedim sürekli yok okumadım felan yok dedi cocuğu da suclayrak açıldım bide

iletişimi kes
diğer hatunla fotolar paylaşıyor sana açık açık başkasıylayım diyor
hala neden görüşüyorsun?

Yanı çocuk senı sevmıyormus sen sevıyormussun. Tanımak ıcın bı fırsat yakalamışsın ve o fırsatı da boş trıplerinle mahvetmişsin. Adam haklı belkı sevgılısı bile yoktur senle bıtırmek ıcın de söylüyor olabılır. Belki senden hıc hoşlanmadı ama kırmakta ıstemıyor

görüsmüyorum. İletişimi kesmek istedim snap demilen programdan hala atıyor zararı yok kalsn seri diyor

senin için olmada da benim için var de sil
yarın birgün o kızdan ayrılsa ilk arayacagı sen olucaksın evet yedekleme olmuş biraz

Ama sevgilisiyle fotoğraf atmıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…