kızlar ablalar yardım edin nolur ?! (uzun)

xasthur

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
111
17
24
Kızlar size çocukça gelebilir gelmeyedebilir ama nolur yardım edin . Bir çocuktan hoşlanıyordum biliyordu ondan hoşlandığımı telefon okunma vb sebeplerden ama ben 4 ay sonucunda açıldım buluştuk hatta bidaha buluşcaktık bir hafta wpden konuşmaya başladık ozaman dan zaten hoşlanmıyorum senden umutlanma ama tanımaya çalışıyorum demişti konuştuğumuz sürede çok tripler attım tartışma yarattım. Aramız bozuldu zaten arkadaş çevresinden beni istemeyen vardı dolduran felan iki hafta geçti bugün özür diledim baya. Gerçekten sorun değil dedi. önemli değil dedi Sonra sana bişe dicem ..... dedi de dedim benim çıktığım biri var dedi. Tahmin etmiştim dedim. Bilmen gerekir diye düşündüm dedi nezamandır var dedim on gün dedi gezide tanıstık felan dedi. Onun yanında rahat hissetim kendimi yıllardır tanıyormusum gibi dedi bende benim yanımda hissetmedin sanırım dedim oda hayır sevgili olmayı hiç düşünmedim senle ama tanımak istedim ve sen yukarda özür dilediğin tripleri her gün attin dedi. Snapten konuştuk bunları ben biraz zorlayınca dediki istersen benim icin ve kendin icin zorlaştırma bunu dedi. Zor değil umursamıyorsunki dedim oda merhametli biriyim canının acımasını istemem dedi. Bizim snapten serimiz vardı seri demek (Özelden snap atıyosun 3gün geçince seri başlıyor hergün icin bir sayı ekleniyor snap atmazsan özelden seri gidiyor) Ben bozalım demiştim seriyi sadece senle seri yapmıyorum diyip ss atmıstı. Bu konusmalar dan iki saat geçti özelden kendi yüzünü attı ( seri anlamında) bende yapmıyoduk hani bozalım seriyi demedik mi dedim ne bozcaz kalsın zararı yok dedi. Daha beş dakika önce Bu yedekte tuttuğu anlamına mı gelir
Bu arada fotoğraflarını paylaşmış whatsapp hikayesinde kız lada hiç yakıştıramadım.

neden canım sanmıyorsun
yada kendisine bağlayıp onu öyle kabul etmemi sağlıcak ve kullancak mi?
Bende sanmam hatta umudum olmadıgı halde açıldım ve bugün ağladım ama asla umudum beş aydır ilk hoslandıgım andan beri yoktu zaten egoistliği arkadaş çevresi desen umudum yoktu. ama atma dedigim halde seri atmasıı

Hoşuna da gidior olabilir canım flörtöz kesinlikle davranmadı. Sadece ben cok yıprattım flörtöz davranmasına fırsat kalmadı ayrıca bana bakmasını asla beklemiyordum benden daha üstün gibi gelmişti hatta cok reddedildigimden dolayı ama. bulustuktan sonra bi daha haftaya nezaman bulusuyoruz lafları hergün yazması felan seviyorsa neden şans vermeyim deyişi vardı bide herşeyden kendine pay cıkartıyosun demişti kavga ettigimiz dönemlerde senle tartısırken moralım bozuluyordu felan diyişi vardı

Her laftan bi mana cıkarırsan ohoo zaten sana karsı bişey hissetse adam başka sevgilimi yapardı...
En iyisi vazgeç bu sevdadan muhatap olmayı kes,
Kaçan kovalanır.

Snapdan anlamiyorum ama okudugum kadariyla sizi begenmiyor ve hayatinda baskasi var. Unutmaya calisin ...

Her laftan bi mana cıkarırsan ohoo zaten sana karsı bişey hissetse adam başka sevgilimi yapardı...
En iyisi vazgeç bu sevdadan muhatap olmayı kes,
Kaçan kovalanır.
hissetmedi tabi cünkü cok acayip tiksindirdim kendinden hoslanmasını beklemiyordum düzgün davransam bile ama gözünde kötü imaj bıraktım en azından zaten sevgili yapmıs olmasi ayrılcağı anlamına gelmiyor ısrarla seri atma dedim tamam dedi hala atiyor

Ben bir flört göremedim adam sizs gayet asker arkadaşı gibi davranmış öylesine yani. Fazla anlam yüklemişsiniz.

yanlıs yazdım ayrılmıyacağı anlamına gelmiyor olcaktı cıktıgım var dediginden beri ağlmakatayım

Ben bir flört göremedim adam sizs gayet asker arkadaşı gibi davranmış öylesine yani. Fazla anlam yüklemişsiniz.
flört etmedik zaten Ona açıldım ve bulustuk konuşarak buluşma sonrasında hergün her dakka yazardı ve ben hos olmayan davranıslar sergiledim pisman oldum ve iki üc hafta konusmadık yazarsan yazarım yazmazsan yazmam demişti. triplerin bitmiyor deil bitiyor ama devamı geliyor demişti son tartışmada felan. sonra özür dileyim dedim en azından yanlış tanımasın dedim bi baktım önemli
değil bilmem ne derken şak birşey dicem cıktıgım var demez mi Bide o kızın yanında kendini rahat bilmem ne hissetmis benim yanımda hissetmedin sanırım diyince hala triplerimden bahsetti gözümden kaçmadı değil ama seri atma dedigim halde atması saçmaydı

Snapdan anlamiyorum ama okudugum kadariyla sizi begenmiyor ve hayatinda baskasi var. Unutmaya calisin ...
Beğenmiyor olabilir zaten etrafımdaki tüm arkadaşlarımla ortak yönümüz reddedilmemiz ve hiç beğenilmememiz Sadece benim ilk acıldıgım ve onun bana ne evet nede hayır demeden tanımaya calıstığı dönemlerde ona triplerimle kendımı yanlıs tanıtmam. sevgili yapması felan en acısı ama unuturum da kendimi yanlıs tanıtmasam ne olurdu merak ettim. ayrıca foto atmadigim halde atması snapden o iş ve zarar yok kalsın diyor bide

Sizi begense ilk gunden evet derdi. Sizi cok iyi anliyorum. Bos verin ...
beğenmesi sorun değl oda dıs görnüse önem veren bi tip değil beğenmesede kısmet cıktıgı kızda güzel değil bence yakısmıyolar gibi ama ben ilk günden sevgili olalım modunda değildim diyordu zaten , anlamanıza sevindim ama sevgilisi var neden bana seri atsın ki gıcığıma gitti umutlandıgımdan sormadım soruyu

kız erkek nasıl kanka olucak sa bilemiyorum kankada görse ondan hoslandıgımı cok üzgün olduğumuda farketti artı bugün dediklerinin üzerine bise olmamis gibi fotoğraf atiyor
Kız erkek neden kanka olmasın ki, arkadaş olarak seninle zaman geçirmekten konuşmaktan mutlu oluyordur, hem zaman neler getirir belli olmaz , madem çıktığı varmış sende artık ona kanka gibi davran ve trip atma belki günün birinde şartlar değişir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…