Kızlar 2. test yaptım ve ondada var çift çizgi inanamıyorum!!

allah tamamini erdirsin
rahat bir hamilelik dilerim
kucagina aldigin günleride görürsün insallah

canlarım çok teşekkür ederim dün evet perşembe ve adet günümdü şükür adet olmadım inşallah olmamda.... bu akşam dr. gidicem bakalım kese falan daha gözükmeye bilir ama ne bilim bir dr. onayına ihtiyacım var erken gitmekte fayda var diye düşünüyorum zaten birde bayram tatili giriyor araya zaten şimdi göremezsek allahın izniyle bayramdan sonra görürüz inşallah...... bugün cuma arkadaşlar benim dualarım sizlerde nolur sizlerde bizim için dua edin sorunsuz bir hamilelik geçirelim bebişlerimiz bizimle kalsın..... allaha emanet olun..... inanıyorum ki darısı en kısa zamanda sizlerinde başında olacak.....

Canım Allahım sana ve yavruna sağlık versin.Hamişlerin duası kabul olurmuş sen de bize dua et olur mu?Arefe günü ve bayramda dualarını bizden eksik etme canım.

bugün bende evde test yaptım ve ikinci çizgi çıktı akşam üstü kan testi yaptırdım değerim 421 çıktı doktor 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi yani var yada yok demedi sizce varmıdır

iyi akşamlar hanımlar.uzun süredir forumu takip ediyorum hamile haberlerinizi okudukça sanki ben hamileymiş gibi seviniyordum.
ve bende hamileyim ama henüz yeni daha 5 haftalık.ALLAH olmayanlarada versin inşallah...

bugün bende evde test yaptım ve ikinci çizgi çıktı akşam üstü kan testi yaptırdım değerim 421 çıktı doktor 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi yani var yada yok demedi sizce varmıdır

tabikide var , bu değere gebelik yok demek mümkün mü?
hayırlı olsun tebrikler a.s.

milkshake canım arkadaşım seni ararken burda buldum maşallah yaa
sonunda çift çizgiyi görmüşsün, Rabbim nasip etmiş ELHAMDÜLİLLAH
Tebrik ediyorum gülüm, kendine dikkat et, hayırlı olsun tekrardan
şükrü dilden bırakma emi? yerimseniben a.s.

canım tebrikler umarım sorunsuz bir hamilelik geçirir sağlıkla da kucağına alırsın.

allah nazardan saklasın canım.. bizlerede dua et nolur.. bizde kavuşalım bebeğimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…