Kızlar 2. test yaptım ve ondada var çift çizgi inanamıyorum!!

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar öğlen test yapmıştım ve ikinci çizgi çıkmıştı acaba dedim inananamadım hayal kırıklığınada uğramak istemedim belki test bozultur hatalıdır dedim ve şimdi yeniden test yaptım ve ikinci çizgi yine çıktı sanırım hamileyim allahıma şükürler olsun geliyor meleğim inşallah allahıma emanet..............dua edin nolur bu büyü bozulmayın hayal kırıklığına uğramayım yada geçen seneki gibi bir aksilikle karşılaşmayayım dış gebelik falan olmasın........hala inanamıyorum ben şimdi hamilemi oluyorum yıllarca aylarca beklediğim şey oldumu yani nihayet...............

Canım inşallah rüyaların gerçek olmuştur. :Saruboceq: İnşallah bebeğin seninledir. :Saruboceq: Sağlıkla kucağına alabilmeni dilerim canım. a.s.

demiştim test yanlımaz diye :)
çok sevindim canım benim.. tekrar tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin

canım benim gözünaydın Allah gönlüne göre versin inşallah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah dualarımız seninle sende bizler için et olur mu

İçim titredi seni hiç tanımadığım halde,çünkü o an yaşadığın mutluluğu,heyecanı o kadar iyi anlıyorum ki..Bende ilk testte iki çizgiyi görünce inanmamış,ikinciyi yapmıştım,bir de hala inanmayıp görümceme kontrol ettirmiştim..Çok duygulandım inan..senağlama
Allah'ım tamamına erdirsin,kucağına almayı nasip etsin inşallah..:Saruboceq:

amin kızlar hala inanamıyorum sanırım onu görmedende inanmayacağım 9 günlük bayram tatilide giriyor araya ta bayram sonu gidebileceğim araya ne yapalım benimle sağlıklı olsunda bebişim bekleriz o günü ne yapalım........

ya zaten şüpheleniyorduk çünkü cumartesi günü dr. progestan testi yaptı ozaman 40 çıkmıştı ve dr. çok umutlu konuşmuştu gününün geçmesini bekleyelim çok iyi bir değer çok çok yeni bir gebeliğin habercisi olabilir demişti çünkü ondan önceki ay yaptırdığımdan 0,53 çıkmıştı düşünün yani aradaki farkı..........

bugün dayanamayıp test yaptım ve çift çizgiyle karşılaştım inşallah benimledir meleğim..... perşembe günü adet tarihim inşallah olmam ozamana kadar birşey olmaz meleğime............

Canım rabbim gönlüne göre versin..... Bayram hediyen gelmiş işte..... Allahım kucağına almayı nasip etsin tebrikler.....

senin adına sevindim canım allah sevincini daim etsin kucağına aldığın günlerini göstersin

canım allah tamamına erdırsın ıns gozunaydın ıns guzel seyler olur ve melegını kucagına alırsın bızım ıcınde dua ett artıkk hamııssın kızzzzzzz

Sizin adınıza çok ama çok sevindim.İnşaallah hayırlısı ile bebeğinizi kucağınıza alırsınız.Benim 2 oğlum var ve annelik dünyanın eeennn güzel duygusu rabbim tüm evlat hasreti çekenlere nasip etsin :Saruboceq: Umarım bayram sonrası bebeğinizi ultrsnda gördüğünüz müjdesinide alırız...

çok tebrik ederim canım..
çok sevindim.allah kucağına aldığın günleride göstersin inşaallah.......

cnm tebrik ederim kesin hamilesin
ama senden bir ricam sakın beni yanlış anlama lütfen
açtığın konulara yetişemiyorum seni gerçekten takip ediyorum açtığın her konuya yorum yapmaya
çalışıyorum ama bi konuyu bırakıyorsun hop öbürüne geçiyorsun aynı yerden devam etsen daha iyi olmaz mı

hadi hayırlı olsun, senin adına sevindim.Sağlıcakla geçirmeni dilerim hamileliğini.

ne mutlu sana tatlım....
babayıda senide tebrik ederim... rabbim hayırlısıyla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....

canım adına çok sevindim tebrik ederim rabbim saglıklı sorunsuz ve hayırlı bir hamilelik geçirmeni nasip etsin inş. ve tüm isteyenlerede nasip etsin amiiiin

arkadaşım msglarını okuyordum hep.hayırlısı olsun darısı bizlerin başına.benim de 23.gün progesteronum 25 çıktı ama 26.gün idrar testi yaptım negatif çıktı yok galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…